7. kolo II. liga skupina východ

Logo HC RT TORAT PorubaLogo HC Tatra KopřivniceJednoznačná Porubská POPRAVA

HC TATRA Kopřivnice - HC RT TORAX Poruba 3:12
(1:4, 2:5, 0:3)

Poslední soupeř v první části sezóny, kdy domácí přivítali ostravskou Porubu, která se s Kopřivnicí vůbec nemazlila a tuctem branek deklasovala Tatrováky. Každou třetinu hosté jasně dominovali, byli jednoznačně ve všech činnostech lepším mužstvem. Porubští od osmé minuty vedli zásluhou Adama a na to dokázal ihned odpovědět Michal Vyčesaný, jenže třemi brankami v řadě do sítě Fendricha odskočili Tatrovce a vyhráli v poměru 1:4. Ve druhém dějství se pokračovalo v režimu té první, až do stavu 1:9. V závěru ještě upravili Marek s Kofroněm nepříznivé skóre, ale v poslední části třemi brankami opět výrazně odskočili na konečný rozdíl devíti gólů. Poruba byla o třídu lepší a Kopřivnice již čeká na plný bodový zisk od prvního kola.

Celý článek...

5. kolo II. liga skupina východ

Logo HK Nový JičínLogo HC Tatra KopřivniceV derby v Novém Jičíně po slibném začátku bez bodů

HK Nový Jičín – HC Kopřivnice 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)

Kopřivnice zavítala do nedalekého Nového Jičína a většinu zápasu měla pod kontrolou a ve své moci a přesto odešla poražena poměrně krutým výsledkem. V první třetině se tatrováci dostali do vedení brankou Poruby a po dvou třetinách stále vedli jednobrankovým rozdílem. V poslední části přišel totální kolaps a Ďáblové během čtyř minut otáčejí skóre a výhru již ze svých hokejek nepustili, přidali ještě dvě trefy a všechny body zůstaly v Novém Jičíně.

4.kolo II.Liga skupina východ

Logo HC Bobři Valašské Meziříčí Logo HC Tatra Kopřivnice S Bobry bereme dva body

HC Kopřivnice - HC Bobři Val. Meziříčí 4:3 PP
(0:0, 2:3, 1:0 - 1:0)

Třetí zápas na domácí půdě vyšel skvěle, Bobry jsme nakonec po velkém boji přehráli v prodloužení zásluhou Martina Tomáška. V utkání se střídaly týmy ve vedení a tatrováci otevřeli skóre ve druhé třetině díky Pargačově trefě, na kterou okamžitě odpověděli hosté, když srovnal Žák. Poté již pokračovala přetahovaná až do prodloužení, kde domácí borci vytěžili bonusový druhý bod.

3. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC Slezan Opava Na prvním výletu v Opavě bez bodu

HC Slezan Opava - HC Kopřivnice 3:0 (2:0, 0:0,1:0)

První zápas na venkovním ledě se vůbec nevyvedl. Již v čase 5:25 se poprvé prosadil domácí Herman a o chvíli později bylo ještě hůř, když Hromadovi za zády skončil puk podruhé. V poslední části ještě přidali slezané třetí branku a skóre se zastavilo na výsledku 3:0 pro domácí.

2. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo SHK Hodonín Druhý zápas nevyšel podle představ...

HC Kopřivnice - SHK Hodonín 2:8 (1:1, 0:4, 1:3)

V polovině druhé třetiny jsme během 6 minut dostali tři góly a bylo rozhodnuto..

ELIOD - Liga mladšího dorostu - východ - sever

1. kolo
HC Černí Vlci - HC Frýdek Místek 4 : 2

branky: Rybár 2, Němec David, Kojda
sestava: Kantor, Kojda, Lyčka, Moll, Němec Daniel, Němec David, Janoš, Jurek, Kučera, Rybár, Slezák, Kučera, Steinittz, Šimíček, Valášek, Dořičák

Vítězný vstup do sezóny je pro nás velmi cenný, avšak výkon byl pouze průměrný. Za tři body musíme poděkovat skvěle chytajícímu brankáři Kantorovi.

Jiří Pargač #17 - útočník a kapitán HC TATRA Kopřivnice

Jirko, máte za sebou první ostrý zápas po vcelku vydařené přípravě. Výhra nad Šumperkem se cení. Jak jsi viděl zápas co by kapitán mužstva?

Myslím, že jsme se na letošní sezónu připravili zodpovědně. Ať už se to týká letní přípravy nebo když jsme začali na ledě. K dnešnímu zápasu bych řekl, že jsme si plnili, co jsme si řekli a co bychom letos chtěli hrát. A díky tomu jsme vyhráli. Měli jsme výpadek za stavu 6:3, kdy jsme soupeře pustili zbytečně do hry dvěma góly, ale rozhodující je výsledek a z toho se radujeme my.

1. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci Šumperk Úspěšný vstup do sezóny

HC Tatra Kopřivnice - HC Draci Šumperk 8:5
(1:1, 4:1, 3:3)

Kopřivničtí borci nastoupili poprvé v nových dresech s logem automobilky na prsou a mohli slavit první letošní body a momentálně stoprocentní bilanci v novém ročníku druhé ligy skupiny východ.

Turnaje o pohár města Kopřivnice

Dne 2.9.a 3.9. proběhli v Kopřivnici turnaje o pohár města Kopřivnice za účastí týmu Vítkovic,Brna,Vsetína,Nového Jičína,V.Meziříčí a Uničova.
Naši borci se ani tentokrát v téhle konkurenci neztratili a v obou turnajích ukázali kopřivničtí hokejisté svůj um a dovednosti, které získali pilnou prací při trénincích a odnesli si tak ocenění za krásné druhé (ročník 2009) a třetí (ročník 2008) místo.
Při předávání pohárů, medailí a dárků od sponzorů nechyběl ani zástupce města místostarosta Lumír Pospěch a také odchovanci kopřivnického hokeje Václav Varaďa, momentálně trenér třineckých hokejistů a René Fendrych, nynější brankářská opora kopřivnického celku.

Děkujeme všem hráčům, rodičům, trenérům, rozhodčím, hostům.... za příjemně strávený víkend a samozřejmě také všem sponzorům v čele s městem Kopřivnice, díky nimž jsme tento turnaj mohli uspořádat.

Turnaj o pohár města Kopřivnice - ročník 2008 Turnaj o pohár města Kopřivnice - ročník 2009

Letní turnaj mladšího dorostu v Novém Jičíně

Družstvo mladšího dorostu HC Černí Vlci obsadilo první místo na kvalitně obsazeném turnaji v Novém Jičíně.

Velká gratulace všem hráčům.

sestava: Kantror, Matuška, Moll, Lyčka, Kojda, Šimíček, Kelnar, Rybár, Bednařík, Němec David, Němec Dan, Slezák, Jurek, Janoš, Valašek, Miklas, Dořičák

přípravný zápas
HC Černí Vlci - HC Frýdek Místek 3 : 2

branky: Jurek 2, Janoš

První přípravné utkání jsme vyhráli, stále je hodně práce před námi, abychom byli dobře připraveni na sezónu.

Soupeř byl velice houževnatý, ale zdolali jsme ho naší zlepšenou hrou v závěru utkání.

Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenky na ligová utkání mužů HC TATRA Kopřivnice
Od pondělí 28. srpna si můžete přijít pro svou permici na základní část II. ligy skupiny východ, která bude k dispozici k zakoupení v sýrárně Boutique Gurmán naproti Lidlu.
Cena na 21 domácích utkání je 735,- Kč.
Těšíme se na vaší návštěvu a podporu na tribunách.

Pojď i ty psát o hokeji

Hledáme nové redaktory pro klubový web a Facebook.

Hledáme nové kolegy do redakce HC Tatra Kopřivnice. Máte rádi kopřivnický hokej a chcete se podílet na chodu klubu? Nedělá vám problém český jazyk? V to případě máte možnost podílet se na práci v naší redakci.
Redaktoři, se budou podílet hlavně na práci pro A-tým. Požadujeme časovou flexibilitu, znalosti hokeje a českého jazyka. Výhodou je psaní v html zkratkách, práce s videem, grafické dovednosti a bydliště v Kopřivnici či v blízkém okolí.

Nejedná se o práci na HPP, spíše o koníček a seberealizaci. Odměnou je menší honorář a dobrá průprava pro práci v médiích. Nabízíme možnost realizace vlastních nápadů, moderování videorozhovorů, setkání s hráči týmu mužů. Ideální možnost pro ty, kteří uvažují o práci sportovního novináře či reportéra.

Tomáš Fleischmann podpořil nejmenší hokejisty

Na našem tréninku jsme přivítali hráče NHL Tomáše Fleischmanna se kterými si naši hokejisté PŘÍPRAVKY a 1+2 TŘÍDY zatrénovali a ukázali co už vše umí. Byl to pro všechny velký zážitek 🙂 a těšíme se na další setkání s Tomášem 🙂.

Tomáš Fleischmann na tréninku mládeže Tomáš Fleischmann na tréninku mládeže

Naše mladé naděje se neztratily ani na turnaji v Opavě

Naše mladé hokejové naděje opět zazářily. Dne 20.8. se zúčastnil ročník 2009 turnaje v Opavě s mužstvem A a B.
Mužstvo B celý turnaj po týmovém výkonu vyhrálo. V konkurenci takových týmů jako Nový Jičín, Opava, Karviná, Prostějov.