Vstupenky na sezónu 2016/17

ženy, děti nad 10 let  30,-

Permanentka-20 zápasů základní části

750 Kč - přímá úspora 250 Kč

Každý majitel permanentní vstupenky má možnost mít na  tribuně své místo, které bude pro celou základní část sezóny  blokováno.Sedadlo bude viditelně označeno.

Prodej permanentních vstupenek bude zahájen od 25.8.2016 v prodejně se sportovním zbožím na Zimním stadionu.

Hledáme nové zpravodaje

Pro server www.onlajny.com hledáme nové spolupracovníky, kteří by se podíleli na psaní on-line reportáží přímo ze stadionu v Kopřivnici na nadcházející sezonu druhé ligy mužů. Nabízíme volný vstup na veškeré utkání HC Kopřivnice, finanční přivýdělek. Pokud byste měli zájem spolupracovat, neváhejte se ozvat na níže uvedený kontakt.

tel. 724346888
   email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Moravskoslezský kraj - významný sponzor mládežnického hokeje v Kopřivnici

V letošním roce přispěl Moraskoslezský kraj významnou finanční částkou na rozvoj a provoz mládeže HC Kopřivnice.

Peníze byly poskytnuty v rámci vyhlášeného dotačního programu "Podpora sportu v Moravskoslezském kraji pro rok 2016" na realizaci projektu "Podpora výchovy mládeže do 15-ti let v oddíle Ledního hokeje".

Logo MSK

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY MUSÍ MÍT KAŽDÝ HRÁČ DO ZAČÁTKU SEZÓNY - 15. SRPNA!!!!

PROSÍME, NEZAPOMĚŇTE !

Dle pokynů ČSLH musí každý hráč každoročně absolvovat zdravotní prohlíku, zda je schopen zúčastňovat se soutěžních utkání.

Tělovýchovná prohlídka pro ligu žen, žákovské kategorie, kategorie mladšího a staršího dorostu, juniorů a seniorů kromě soutěží ELSD, ELJ, I. ligy ČR :

Povinné:
Všeobecné vyšetření praktickým lékařem.
Klidová EKG křivka - v případě patologických nálezů provést další nebytná klinická a biochemická vyšetření (PEKG, atd.).

Doporučeno:
ECHO kardiografie.
Komplexní sportovní test - sledování fyziologických klidových parametrů a jejich změny a reakce organismu při zátěži.
Silový test - určuje maximální silové schopnosti organismu.
Antropologické vyšetření, složení těla, stanovení podkožního tuku, BMI.
Zhodnocení s doporučením dalšího pohybového a stravovacího režimu.

Formulář k povinným lékařským prohlídkám (ke stažení). Formulář si lze vyzvednout také u trenérů.

- 5.-8.třída - nejpozději do 15. srpna
- mladší kategorie - nejdříve s červencovým datem

Příspěvky HC 2016/2017

Od 1.5. zahájíme novou sezónu 2016/17. Věnujte, prosím, pozornost následující tabulce příspěvků. Žádáme rodiče, jejichž děti přechází do vyšší kategorie, aby upravili své pravidelné platební příkazy na odpovídající částky.
Pro zajištění fungování mládežnických kategorií na stávající úrovni s odpovídajícím trenérským týmem a zabezpečením jsou pravidelné platby nezbytnou podmínkou.

roč. 2011 a mladší: ZDARMA – pro první sezonu,
jinak jako 1.třída (200,-Kč měsíčně.)
 roč. 2010 (1. třída):  200,- Kč měs. (2400,- Kč / rok)
 roč. 2007-2009 (2. – 4. třída):  600,- Kč měs. (7200,- Kč / rok)
 roč. 2001-2006 (5. třída - ml. Dorost):  700,- Kč měs. (8400,- Kč / rok)
 junioři:  400,- Kč měs. (4800,- Kč / rok)

+ členský příspěvek (hráč, trenér, vedoucí,..) 200,-Kč/ sezonu, který musí být zaplacen trenérům jednotlivých kategorií nejpozději do 28.2.2017

Platbu je třeba provést vždy do 20. dne v měsíci.
č.ú.1772223399/0800
, variabilní symbol - číslo registračního průkazu (popř. rodné číslo).
Jako zprávu pro příjemce uveďte jméno hráče.
U sourozeneckých dvojic platí jeden z členů celou částku a druhý 50% částky. Příspěvky lze platit měsíčně nebo jednorázovou platbou celé částky, která musí být uhrazena do 20.9.2016.

Za včasné platby Všem děkujeme.

Členské příspěvky Hockey club Kopřivnice, z.s.

V souladu s usnesením členské schůze HC Kopřivnice upozorňujeme na povinnost všech členů zaplatit roční členský příspěvek ve výši 200 Kč (důchodci 100 Kč) v termínu do 30.4. každého roku.

Hráči a vedoucí mužstev odevzdají příspěvky příslušnému trenérovi oproti podpisu.
Ostatní členové odevzdají příspěvky na sekretariátu panu Cackovi.

Za včasné platby Všem děkujeme
Výbor HC

Odjezdy k utkání.

Datum  mužstvo