2. zápas předkola Play-off

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci ŠumperkTatrováci nedopustili matchball a s profíky srovnali na 1:1

HC TATRA Kopřivnice - HC Draci Šumperk 3:2
(0:1, 2:0, 1:1)

Je to doma. Kopřivnice vybojovala v druhém zápase první bod a sérii srovnala na 1:1. Od úvodních minut se hrál zajímavý hokej a Draci měli mírně navrch a jejich snaha byla korunována gólem z hole Kovaříka, který pohotově propálil Hromadu. Brzy ve druhé třetině následovalo vyrovnání, když se do hry zapojil i rozhodčí, ale je součástí hry a díky tomu mohl Adam Červenka upalovat na Lakosila, kterého překonal. Hokej byl hodně kouskován, když bylo vyloučeno přes příliš hráčů a Miroslav Marek projel ve vlastním oslabení od brankáře Hromady až k Lakosilovi, kterého bravůrně překonal. V poslední třetině se opět hrál skvělý hokej a z jejího kraje draci srovnali. A pak to přišlo, Miroslav Marek to opět vzal na sebe a od modré čáry do levého rohu vyslal puk až do sítě. Fanoušcii se tak mohou těšit na domácí zápas, který se odehraje tento pátek.

Celý článek...

Fotografie - Jiří Pargáč - hráč HC TATRA Kopřivnice Musíme drakům ukázat, že v Kopřivnici není nic zadarmo

Jiří Pargač #17 útočník HC TATRA Kopřivnice

Sezóna 2017/18 23 zápasů, 18 bodů (7 branek + 11 asistencí)

Jirko, máte za sebou první utkání v Šumperku. Jak bys ho zhodnotil?

1. zápas předkola Play-off

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci ŠumperkTatrováci favorita nepřekvapili a v sérii se ujímají vedení Draci

HC Draci Šumperk - HC TATRA Kopřivnice 6:0
(1:0, 2:0, 3:0)

K prvnímu zápasu série přicestovali tatrováci k papírově silnějšímu soupeři a od začátku zápasu se hrál útočný hokej a rozhodně nechtěli dát svou kůži lacino. Bohužel z rychlého protiútoku otevřeli skóre domácí hráči a tak skončila i první třetina. Druhá třetina přinesla dvě branky a obě v síti Petra Hromady. Gól na 2:0 vsítili Draci ve skrumáži a díky důrazu a o minutu a půl později po hezké souhře odskakují na rozdíl tří branek. V poslední periodě měli šumperští hráči k dispozici trestné střílení, které Půhoný neproměnil, ale nakonec se radovali domácí hráči ještě třikrát a všechny po chybách hostů. Kopřivnice si odváží ranec šesti branek a již toto pondělí se zabojuje o první vítězství a srovnání stavu.

Preview - Draci Šumperk - předkolo Play-off

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci Šumperk Začíná další fáze, jdeme společně na Draky

Doba hájení je u konce. Je odehráno všech 49 kol základní části a začíná Play-Off. Tatrováci bojovali srdnatě do posledních minut, ale nakonec jim bylo souzeno šesté místo v tabulce, což značí jediné. Souboje o semifinále s nepříjemným soupeřem ze Šumperku. Soutěž nabere rychlý spád a již první utkání se odehraje v dračí domovině v sobotu od 17 hodin.

Adam Červenka - hráč HC TATRA KopřivniceNa play-off se těšíme,
v šatně je veselo

Adam Červenka #25 útočník HC TATRA Kopřivnice

Sezóna 2017/18 25 zápasů, 20 bodů (12 branek + 8 asistencí)

Adame, máte za sebou vydařený závěr základní části, vyhrály se poslední čtyři zápasy. Takže vládne spokojenost?

HC TATRA Kopřivnice se utká v předkole Play-off s Draky. První zápas se odehraje již tuto sobotu 3.3 v Šumperku. Na domácím ledě je první zápas v pondělí 5.3 od 18 hodin.

Fotka uživatele HC TATRA Kopřivnice.

49. kolo II. liga skupina východ

Logo HC RT TORAT Poruba Logo HC Tatra Kopřivnice Tatrováci plní přetěžký úkol, poráží Porubu, ale derby s Ďábly nebude

HC TATRA Kopřivnice - HC RT TORAX Poruba 5:1
(3:1, 2:0, 0:0)

Je rozhodnuto! Základní část je již minulostí a s jistotou můžeme potvrdit soupeře do Play-Off a tím jsou šumperští Draci. Před zápasem s Porubou zbývaly otazníky, kdo bude soupeřem a do utkání šli s vědomím, že chtějí potrápit lídra druhé ligy a čekat na druhý souběžný zápas ve Valašském meziříčí. Do utkání vstoupili tatrováci parádně, kdy již v šesté minutě otevřeli skóre a o deset minut později viděli promrzlí diváci, druhou branku domácích hráčů, která byla i brankou vítěznou. Poruba se zmohla v utkání pouze na snížení stavu, ale brzy si kopřivničtí hráči vzali zpět vedení o dvě branky. Ve druhé periodě odskakují dokonce na čtyřbrankový rozdíl a o utkání bylo rozhodnuto, jelikož v poslední části i když měla Poruba více ze hry, nezmohla se již na žádnou korekci výsledku. Tatra vítězí 5:1 a může s čistým svědomím a serií čtyř vítězství v řadě do vyřazovacích bojů a potrápit draky, jelikož Valaši porazili Hodonín a narazí tak na Nový Jičín.

Preview 49. kola: HC TATRA Kopřivnice – HC RT TORAX Poruba

Logo HC RT TORAT Poruba Logo HC Tatra Kopřivnice Poslední kolo základní části je tady, dostanou se tatrováci ještě na páté místo? Chytřejší budeme ve středu večer.

A je tady závěr základní části, tedy poslední kolo druhé hokejové ligy skupiny východ. Tatrováci přivítají lídra tabulky Porubu, které už vlastně o nic nejde, jelikož jsou již s předstihem jasnými vítězi základní části před druhým Hodonínem. Za to Kopřivnici ještě jde relativně o hodně. Play-off je jistá záležitost, ale soupeř je stále neznámý. Bude to Šumperk, který se zdá více pravděpodobný nebo derby s Novým Jičínem? Rozhodne se ve středu večer, kde se na dálku bude bojovat s Valašským Meziříčím o potencionálního soupeře do předkola play-off.

47. kolo II. liga skupina východ

Logo HK Nový Jičín Logo HC Tatra Kopřivnice Plný počet bodů z posledního derby

HK Ďáblové Nový Jičín - HC TATRA Kopřivnice 2:5
(0:3, 0:0, 2:2)

Tatrováci zajížděli naposledy v základní části na led Nového Jičína, kde zněl jasný úkol. Udolat Ďábly za tři body, což se nakonec povedlo. Hlavně v první třetině bylo zaděláno na bodový zisk, když během šesti minut aktivní hrou odskočili zaslouženě na tři brankový rozdíl, který nakonec vydržel do poloviny poslední třetiny. Tam přidal Červenka čtvrtou branku a o bodech bylo takřka rozhodnuto. Drama se ještě schylovalo, když o tři minuty poté domácí hráči poprvé prosadili a snížili na rozdíl tři branek. V zápase, kde tatrováci odehráli celkem jednu třetinu v oslabení, přidal pátou trefu do prázdné brány Vyčesaný, ale poslední slovo měli pouhou půl minutu před koncem zápasu domácí hráči.

Preview 47 kola: HK Ďáblové Nový Jičín – HC TATRA Kopřivnice

Logo HK Nový Jičín Logo HC Tatra Kopřivnice Středa je ve znamení sedmého DERBY, jde o hodně

Poslední DERBY v základní části a hodně důležité je tady. Již ve středu v 18 hodin vhodí rozhodčí úvodní buly zápasu, kde oba soupeři budou bojovat o cenné body, které pro Tatrováky může za, určité konstelace značit posun na páté místo tabulky. O lepší pozici bojují i Ďáblové, kteří bojují o definitivu čtvrtého místa.

Představujeme mládež HC KOPŘIVNICE sezóna 2017-2018

Představujeme mládež HC KOPŘIVNICE sezóna 2017-2018 - předpřípravka Představujeme mládež HC KOPŘIVNICE sezóna 2017-2018 - přípravka Představujeme mládež HC KOPŘIVNICE sezóna 2017-2018 - 1. třída
Představujeme mládež HC KOPŘIVNICE sezóna 2017-2018 - 2. třída Představujeme mládež HC KOPŘIVNICE sezóna 2017-2018 - 3. třída Představujeme mládež HC KOPŘIVNICE sezóna 2017-2018 - 4. třída

46.kolo II.Liga skupina východ

Logo HC Bobři Valašské Meziříčí Logo HC Tatra Kopřivnice Výrazné vítězství nad sousedem v tabulce

HC Kopřivnice - HC Bobři Val. Meziříčí 7:2
(3:2, 3:0, 1:0)

Tohle byla parádní tatrovácká jízda. Bobři si v zubech odvezli brankový nášup a bodový náskok se rázem ztenčil na pouhé dva body. Tatrovácký válec se rozjel na svého soupeře s velkou silou, kdy již po dvaadvaceti vteřinách otevřeli skóre zápasu a na jejím konci byl Tomášek. Netrvalo dlouho a bylo to o dvě branky. Bobři se nadechli k odpovědi a ta se jim podařila v jedenácté minutě, ale v oslabení se prosadil podruhé Tomášek. Hráči v závěru prvního dějství se již viděli v šatně, ale Bobři ještě z tlaku vytěžili pouhou vteřinu před sirénou druhou branku. Druhá třetina byla již rozhodující, kdy tatrováci třemi góly potvrdili, kdo bude brát všechny body. V závěrečné třetině se ještě prosadil od modré čáry obránce Stříž a mohlo se slavit zcela zasloužené vítězství.

Preview 46 kola: HC TATRA Kopřivnice – HC Bobři Valašské Meziříčí

Logo HC Bobři Valašské Meziříčí Logo HC Tatra Kopřivnice Jde do tuhého, TATRA bojuje o páté místo a s Bobry to bude na ostří nože

Víkend se nese ve znamení hokeje a velmi důležitého. Tatrovákům zbývá sehrát poslední tři zápasy v základní části a do kopřivnické domoviny přijíždějí Bobři a to znamená boj o šest bodů. Sobotní utkání začíná v 17 hodin.

45. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC Slezan Opava Dva velmi cenné body po divoké přestřelce a galapředstavení Adama Červenky

HC Slezan Opava - HC TATRA Kopřivnice 7:8p.
(4:4, 2:1, 1:2 - 0:1)

Diváci viděli divokou přestřelku a pětibrankového Adama Červenku. Od úvodních minut se rozhodně nikdo nemohl nudit, jelikož za brankovou čáru padlo v první třetině rovnou osm puků. Vedení se ujali slezané v páté minutě a za minutu již bylo vyrovnáno z dvojnásobné přesilové hry Adamem Červenkou. V polovině první třetiny se opět prosazují domácí hráči, ale za tři minuty tatrováci otáčejí skóre ve svůj prospěch díky dalším gólům Červenky, který dovršil čistý hattrick. Jenže neutekla ani minuta a bylo opět srovnáno. Přesně po 33 vteřinách se opět trefuje Červenka. Do konce divoké první třetiny se podařilo srovnat v dvojnásobné početní výhodě a do šaten se šlo za nerozhodného stavu. Druhá třetina již byla chudší na góly, ale bláznivý vývoj pokračoval, když si opavané vzali vedení zpět na svou stranu, a utekli již na dvoubrankový rozdíl minutu před sirénou ukončující třetinu. Tomášek dokázal ještě odpovědět a do závěrečné třetiny se šlo s jednobrankovým mankem. V poslední třetině se ještě děly věci. Dvě a půl minuty před koncem utkání ještě hosté prohrávali o dvě branky divočina byla dokonána. Červenka svou pátou brankou večera zařídil vyrovnání a šlo se do prodloužení, kde se po necelých dvou minutách prosazuje David Stříž a Tatra si tak odváží dva cenné body.

Preview 45. kola: HC Slezan Opava – HC TATRA Kopřivnice

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC Slezan Opava Tatrováci vyráží zdolat popáté v sezoně Slezany

Kopřivničtí hráči pokračují v boji o teoretickou naději o lepší umístění do čtvrtfinále a ve středu odcestují do Slezské metropole Opavy ukončit třízápasovou nelichotivou sérii proher. Dokáží tatrováci porazit poslední mužstvo tabulky potřetí na jejich ledě? Středeční utkání začíná v 18 hodin.