Preview 33 kola: HK Ďáblové Nový Jičín – HC TATRA Kopřivnice

Logo HK Nový Jičín Logo HC Tatra Kopřivnice Bude páté derby konečně vítězné?

Kopřivnice odehraje první utkání v tomto roce. Na ledě rivala z Nového Jičína se tatrováci představí již potřetí v sezoně. Dokáží konečně udělat první úspěch s tímto věčným rivalem a vstoupit tak do nového roku jako vítěz? Utkání je na programu ve středu od 18:00.

Celý článek...

Dvoudenní turnaj mladšího dorostu O Pohár starosty Rožnova pod Radhoštěm

Družstvo mladšího dorostu HC Černí vlci obsadilo 1. místo.

Výsledky turnaje:
HC Černí vlci - HC Býci Karviná - 9:3
HC Černí vlci - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - 4:2
HC Černí vlci - HC Uničov - 1:1
HC Černí vlci - HC Sršni Kutná Hora - 5:1

Hráči ročníku 2004 vyhráli turnaj na ledě ve Frýdku Místku

Hokejisté Černých vlků (ročník 2004) se v průběhu vánočních svátků zúčastnili turnaje ve Frýdku Místku, kde postupně změřili síly s Frýdkem Místkem, Karvinou, Uničovem a Znojmem. Svěřenci Černých vlků byli ve všech zápasech úspěšní a na turnaji skončili první. K prvenství na turnaji ještě přidali i ocenění a to pro nejlepšího brankáře turnaje a v dovednostních soutěžích nejtvrdšího střelce.

HC Černí Vlci - HC Býci Karviná - 7:1
HC Černí Vlci - Znojemští Orli - 4:2
HC Černí Vlci - HC Ďábli Nový Jičín - 3:1
HC Černí Vlci - HC Uničov - 4:2
HC Černí Vlci - HC Frýdek Místek - 2:1

32.kolo II.Liga skupina východ

Logo HC Bobři Valašské Meziříčí Logo HC Tatra Kopřivnice Martin Tomášek vystřelil tři body čistým hattrickem

HC Kopřivnice - HC Bobři Val. Meziříčí 3:2
(0:1, 3:1, 0:0)

Krásné ukončení nového roku vítězstvím. Po pěti prohrách se to konečně povedlo a sklonit se museli Bobři na kopřivnickém ledě. Od první třetiny se hrál svižný hokej a Tatrováci se mohli dostat do vedení v desáté minutě, kdy se trefil přesně do středu branky Martin Tomášek, ale překvapením pro všechny regulérní gól rozhodčí neuznal. Nakonec se do vedení dostali Bobři, nicméně bylo to první a poslední vedení hostů v zápase. Tatrováci ve druhé třetině otočili stav a mužem zápasu byl jednoznačně Martin Tomášek, který krásnými brankami zařídil všechny body pro Kopřivnici.

Preview: Kopřivnice - Valašské Meziříčí

Logo HC Bobři Valašské Meziříčí Logo HC Tatra Kopřivnice Zaberou tatrováci v posledním utkání letošního roku?

V rámci 32. kola kopřivničtí hráči se utkají opět na domácím ledě, tentokrát s bobry z Valašského Meziříčí. Poslední domácí zápas v kalendářním roce 2017 se odehraje tuto sobotu a začátek duelu je naplánován na 17:00.

Karvinské vánoční minihokeje 4 třída – ročník 2008 – 15.12.2017

Velmi kvalitně obsazený turnaj 10-ti týmy z Česka i Slovenska, se naši hokejisté 4. třídy neztratili. Jako jediní vzali body Novému Jičínu, když remizovali a celkově za čtyři remízy, čtyři výhry a jednu prohru brali “bramborovou” medaili. Třetí místo “uteklo” o jeden gól, takže na skóre. Hrací doba byla jen 1x15 minut, to se odrazilo na velmi rychlém “bojovém” nasazení všech.
Děkujeme trenérům, hráčce Káji Krupníkové a hráčům ročníku 2008 a 2009, kteří skvěle doplnili sestavu a také fandícím rodičům.

Karvinské vánoční minihokeje 4 třída – ročník 2008 Karvinské vánoční minihokeje 4 třída – ročník 2008 Karvinské vánoční minihokeje 4 třída – ročník 2008

30. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo SHK Hodonín Tatrováci již popáté v řadě nezískávají ani bod

HC TATRA Kopřivnice - SHK Hodonín 3:5 (2:2, 0:2, 0:1)

Kopřivničtí nezačali nejlépe, když brzy inkasovali v početní nevýhodě. Záhy na to se podařilo stav otočit, ale o pět minut na to bylo srovnáno. Ve druhé třetině se prakticky rozhodlo o tom kdo pobere body. Na rozdílové branky Drtičů nikdo z tatrováků nedokázal odpovědět. V poslední třetině to bylo již o tři branky, ale kopřivničtí hráči se rozhodně nechtěli vzdát a mohutným úsilím se jim podařilo pouze zkorigovat skóre na rozdíl dvou branek.  Hráči ze Slovácka si odvážejí z Kopřivnice již druhou výhru a celkově čtvrtou ze vzájemných soubojů.

Preview: Kopřivnice – Hodonín

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo SHK Hodonín Dostanou fanoušci k Vánocům tři body?

Tatrováci se po dvou týdnech opět představí na kopřivnickém ledě. Již potřetí přijede houževnatý soupeř a jeden z favoritů druhé ligy SHK Hodonín. Úvodní buly bude vhozeno ve středu 20. prosince v 18 hodin.

29. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci Šumperk Jednoznačná dračí nadvláda

HC Draci Šumperk - HC TATRA Kopřivnice 5:0
(3:0, 0:0, 2:0)

Tatrováci vyjeli k druhému venkovnímu utkání v řadě, tentokrát do Šumperku. Hned z kraje utkání vedli Draci již o dvě branky. Poté měli tatrováci k dispozici dvojnásobnou početní výhodu, ale vůbec nic v ní nevymysleli. V závěru první třetiny domácí hráči přidali v přesilovce třetí gól a vypadalo to tak v tu chvíli, kde zůstanou body. Ve druhé třetině se hrálo většinou před brankářem Hromadou, a valil se na něj jeden útok za druhým, ale nic ze šancí nevyužili. V závěrečné třetině se dlouho hrálo bez branek, jenže se nakonec dvěma góly v posledních čtyřech minutách ještě radovali domáci Draci, kteří zaslouženě a jednoznačně vítězí, když kopřivničané nevstřelili ani jednu branku.

Preview: Šumperk – Kopřivnice

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci Šumperk Do Šumperku pokusit se překvapit

Ve 29. Kole tatrováci po třech týdnech vyrážejí opět pod vrcholky Jeseníků do Šumperku, kde se pokusí obrat draky o druholigové body. Utkání se odehraje od 17. hodin na zimním stadionu Draci v Šumperku. Tým trenéra Jaroslava Kofroně se momentálně nacházejí na šestém místě tabulky s odstupem devíti bodů na páté Bobry z Valašského Meziříčí a s náskokem 14 bodů na bezradně poslední slezany z Opavy. Po posledním utkání v Porubě, kde podlehli těsně a smolně 1:2, se pokusí opět udolat draky z prvního utkání na jejich ledě. Kopřivnice je jediným týmem, který z devíti domácích zápasů Šumperku dokázal zvítězit. Za zmínění stojí jednoznačná herní a gólová nadvláda draků, když zvítězili z posledních čtyřech utkání se skórem 36:7. Postupně zdolali Porubu 7:1, Opavu divoce 13:5, Valašské Meziříčí 8:1 a v posledním kole s Novým Jičínem 8:0. Tento duel s Ďábly byl dokonce přerušen pro úprk novojičínských hráčů přečasně do kabin, z důvodu nesouhlasu několika sporných verdiktů rozhodčího Helda.,, Nemají kvalitu, takže se to snaží nahrazovat něčím jiným. Ale hrají hnusně, jsem z toho opravdu zklamaný, takové věci by se neměly stávat“. Řekl po zápase trenér Šumperku Pavel Hulva. Celková bilance obou mužstev je překvapivě v réžii Tatry, která dokázala ze čtyř utkání třikrát zvítězit.,, Chceme v Šumperku navázat na dobrý výkon z minulého kola v Porubě. Jestli se nám to povede, tak máme šanci na úspěch“ prozradil Jaroslav Kofroň. Mezi lídry bodování je jednoznačně Jiří Půhoný 36 b. (17+19) a za ním se drží Daniel Vachutka s 32 body (12+20).

28. kolo II. liga skupina východ

Logo HC RT TORAT PorubaLogo HC Tatra KopřivniceV Porubě šťastnější domácí hráči

HC RT TORAX Poruba – HC TATRA Kopřivnice 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Po týdnu se tatrováci vydali do boje o druholigové body k lídru soutěže Poruby, kde odehráli vyrovnané utkání a smolnou brankou pět minut před koncem utkání prohráli těsně 2:1. Od prvních minut se na ledě hrál spíše boj a Kopřivnice musela čelit několika vyloučení. Dvě minuty před první přestávkou udeřili domácí hráči poprvé šťastnou trefou Tomáše Káni. Ve druhé části se obraz hry moc nezměnil, ale hosté měli přece jenom více možností ke skórování. Vyrovnání zařídil Michal Vyčesaný z početní výhody. Poslední perioda moc hokejové krásy nepobrala a rozhodnutí za tři body pro Porubu zařídil hezkou střelou kanonýr Jiří Zdeněk.

Preview: Poruba - Kopřivnice

Logo HC RT TORAT PorubaLogo HC Tatra Kopřivnice
Seberou tatrováci body favoritovi?

Po týdnu volna tým Kopřivnice čeká dvou zápasový venkovní trip. Nejprve vyráží na led lídra ligy Poruby. A uzavře se čtvrtá sedmina základní části. Po třech zápasech s relativně slabšími týmy získali pouhé dva body, což je za očekáváním. Podaří se bodovat na ledě favorita Poruby, která zrovna neoslňuje formou? Úvodní buly bude v RT TORAX aréně vhozeno v 18 hodin.

Postup do nadstavby o extraligu mladšího dorostu

Skončila základní část ligy mladšího dorostu, ve které jsme skončili na pěkném 3. místě.

A začíná druhá část soutěže, na kterou se všichni těšíme a věříme, že obstojíme v konkurenci kvalitních týmů v boji o postup do extraligy. Velká gratulace a pochvala všem hráčům za dobré výkony v základní části soutěže.

Čert a Mikuláš na tréninku přípravky HC Kopřivnice

Čert 👹 a Mikuláš 😇 navštívili kluky a holky na tréninku 🏒 hc 🔝. díky čerte, díky mikuláši 😎👌

Čert a Mikuláš na tréninku přípravky HC Kopřivnice Čert a Mikuláš na tréninku přípravky HC Kopřivnice Čert a Mikuláš na tréninku přípravky HC Kopřivnice
Čert a Mikuláš na tréninku přípravky HC Kopřivnice Čert a Mikuláš na tréninku přípravky HC Kopřivnice

26. kolo II. liga skupina východ

Logo HK Nový Jičín Logo HC Tatra KopřivniceJičín je pro nás stále nedobytnou baštou

HC TATRA Kopřivnice - HK Nový Jičín 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)

Do Kopřivnice zavítali Ďáblové z Nového Jičína a samotný zápas začal s bezmála hodinovým zpožděním z důvodu rozbitého plexi. V první třetině se hrál vyrovnaný hokej a diváci viděli dvě branky po jedné na každé straně. Již v první minutě se hosté dostali do vedení a na úvodní branku dokázali tatrováci ještě odpovědět zásluhou Suchého. Ve druhé třetině byly k vidění další dvě branky v rozmezí dvou minut, ale ty padly pouze do kopřivnické svatyně, které prakticky rozhodly zápas. Důvodem byly neproměněné vyložené šance domácích borců. Poslední třetinu si Ďáblové již pohlídali a zasloužili se o to, že ani napočtvrté tatrováci nezískají ani bod s tímto soupeřem.