Kde: Okolí Kopřivnice
Pro koho: Pro děti od 7 – 13 let
Cena: 1.400,- Kč (strava – svačiny, oběd, pitný režim, vstupy,pedagogický dozor)
Bližší informace: Libor Polášek - mobil 603266874 Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Program: pěší túry v okolí Kopřivnice, koupání , sportovní hry a hry v přírodě, soutěže, opékání, atletický čtyřboj apod.

MISE: propagace HC KOPRIVNICE na MS 2018 tentokrát v Kodaňi - opět SPLNĚNA MS2018- Kodaň

Přípravka - letní příprava - květen, červen

informace: trenér Marián Kacíř 730 177 810

PŘÍPRAVKA (roč.2013 a mladší)
Úterý 15:30-16:30 - trénink tělocvična zimní stadión
S sebou do tělocvičny sportovní oděv, sportovní obuv, florbalová hokejka a pití.

1+2 TŘÍDA (roč. 2012-2011)
Pondělí 16:30-17:45 - trénink tělocvična Sokolka Štramberk
Středa 15:30-16:45 - trénink tělocvična Sokolka Štramberk
Pátek 16:00 -17:00 - trénink terén koupaliště Kopřivnice (za nepříznivého počasí, když bude pršet, trénink je zrušen).,Doporučuji použijte sprej proti klíšťatům.

3+4 TŘÍDA (roč.2010-2009)
Pondělí 17:45-19:00 - trénink tělocvična Sokolka Štramberk
Středa 16:45-18:00 - trénink tělocvična Sokolka Štramberk
Pátek 17:00-18:00 - trénink terén koupaliště Kopřivnice (za nepříznivého počasí, když bude pršet trénink je zrušen).,Doporučuji použijte sprej proti klíšťatům.

Čt 15.00 – 16.15 tělocvična

Příprava bude zahájena od 9. května dle rozpisu tréninků – sraz vždy 15 minut před tréninkem na ZS. Pouze fitness centrum sraz 15 minut před začátkem – Q fitness Kopřivnice. Pro bližší informace kontaktovat trenéry.

Letní příprava 2018 Muži

PO 18.30hod.-19.45hod. TERÉN

ÚT 18.45hod.-20.00hod. TRX+POSILOVNA

ST 18.30hod.-19.45hod. HŘIŠTĚ ZŠ ALŠOVÁ

ČT 17.45hod.-19.00hod. TĚLOCVIČNA

Minihokej - ukončení sezóny 2017-2018

S hokejovou sezónou 2017-2018 jsme se rozloučili dvěma turnaji hokejistů 1. a 2. třídy,tedy ročníků 2010 a 2011.

Novinkou byl hokejovo-fotbalový turnaj, podporovaný ČSLH, který se konal v pátek 30.3.2018. Pozvání přijaly mužstva HC Olomouc, HC Frýdek - Místek a HC Rožnov . Ročník 2010 získal stříbrné medaile, roč 2011 bral bronz.Mladí hokejisté tak měli možnost ukázat svoji všestrannost a věříme,že takový turnaj byl pro všechny příjemným zpestřením.

Na tradiční turnaj KOPŘIVNICKÝ PUK 2018, konaný v neděli 1.4.2018, přijely mužstva HC Vítkovce, AZ Havířov a HC Karviná. Na naše kluky jsme velmi pyšní, protože ročník 2010 získal bronz a ročník 2011 vybojoval stříbrné medaile. Zasloužené medaile na obou turnajích rozdali borci z HC Vítkovice Ridera, místní odchovanec Patrik Bartošák , Šimon Stránský a Patrik Zdráhal. Kluci celou sezónu poctivě trénovali, při zápasech to nikdy nevzdali a hlavně je vidět, že hokej mají moc rádi a jsou super tým. Jsme na ně moc pyšní a už teď se těšíme na další sezónu,která začně v srpnu 2018.Nové tváře jsou vítány,pro nové zájemce je zde kontakt na hlavního trenéra přípravky Mariana Kacíře Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Minihokej HC Kopřivnice - ukončení sezóny 2017-2018 - fotogalerie ze závěrečných turnajů Minihokej HC Kopřivnice - ukončení sezóny 2017-2018 - fotogalerie ze závěrečných turnajů Minihokej HC Kopřivnice - ukončení sezóny 2017-2018 - fotogalerie ze závěrečných turnajů

Hodnocení sezony mladšího dorostu

Sezónu jsme odstartovali vítězstvím v turnaji v Novém Jičíně. Kádr mladšího dorostu byl kvalitnější než v předchozí sezóně. A tak jsme si kladli vyšší cíle. Postup ze skupiny byl tentokrát samozřejmostí a v nástavbě o extraligu jsme chtěli hrát o co nejlepší umístění v konečné tabulce. Po celou dobu jsme se snažili hrát více útočněji a aktivněji. Ne pouze pozorně bránit a hrát na brejky. Myslím, že po celou sezónu, až na zápasy s Olomoucí, která se po roční pauze vrací do extraligy se nám to dařilo. Taky jsme hodně zapracovali oproti předchozí sezóně na kombinaci, kde nás vždy hodně tlačila bota. Tady jsme limitováni pouze jedním společným tréninkem v týdnu. Vždy jsme ho využili na zakládání útoků a přechodu do útočného pásma, se kterým jsme se vždy hodně trápili. Naše největší slabina byla naše přesilová hra, ale i trestné střílení, které rozhodovalo mnoho zápasů v nás neprospěch.

Konečné čtvrté místo, na které nás posunul lepší vzájemný zápas s Kroměříží je nejlepší za několik posledních sezón.

Na závěr chci poděkovat svému kolegovi Jiřímu Knápkovi a vedoucímu mužstva Markovi Mollovi za dobrou spolupráci po celou sezónu. Poděkování patří také všem hráčům za dobré výkony a rodičům za jejich podporu a fandění.

Turnaje HC Kopřivnice - ukončení sezóny přípravky Kopřivnice

Dvěmi domácími turnaji zakončí skvělou sezónu 2017-2018 1. a 2. třída. V pátek kluky čeká všestranný hokejovo-fotbalový turnaj a v neděli KOPŘIVNICKÝ PUK 2018. Přejeme klukům hodně štěstí 🙂.

Hokejovo - fotbalový turnaj HC Kopřivnice ročníků 2010 a 2011 Hokejový turnaj Kopřivnický puk ročníků 2010 a 2011

Turnaj v Karviné 11.3. ročníku 2009 - vítězství!

Kluci ročníku 2009 potvrdili, že se jim v Karviné daří a vyhráli turnaj o 10 účastnících v mini hokeji.

Cestou za výhrou v turnaji museli porazit týmy z Námestova, Chrudimi, Č.Třebové, Přerova, Orlové a ve finále domácí Karvinou, která den předem ovládla turnaj v Novém Jičíně, kde naši kluci obsadili taky krásné 4.místo.

Borci jen tak dále a děkujeme vám za skvělý zážitek!

Trenér mužů HC TATRA Kopřivnice

Trenér mužů HC TATRA Kopřivnice Jaroslav KofroňJaroslav Kofroň

Hráčům v neděli večer po vypadnutí se Šumperkem skončila třetí druholigová sezóna a dá se říct, že úspěšná. Jak viděl sezónu trenér A-týmu si můžete přečíst v následujících odpovědích.

Jarku, máte čerstvě po prohrané rozhodující bitvě předkola play-off, ve kterém jste podlehli Drakům 3:2 na zápasy. S výkonem týmu, ale asi i tak můžeš být spokojen, protože patřili k trojici favoritů soutěže.

Celý článek...

5. zápas předkola Play-off

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci ŠumperkPoslední pokus nevyšel a sezóna končí

HC Draci Šumperk - HC TATRA Kopřivnice 5:2
(3:1, 1:1, 1:0)

Kopřivnice odjela do podhůří Jeseníků k poslednímu utkání v serii, a pokusit se přejít do semifinále. Drama to bylo až do konce a srdnatě hrající tatrováci nakonec podlehli po velkém boji. Hrál se velice dobrý hokej a dá se říct, že byl jedním z nejlepších v celé sérii. V první třetině se brzy dostali domácí Draci do dvoubrankového vedení, když využili chyb v obraně hostí. Zanedlouho se prosadili tatrováci o drama bylo postaráno. V úplném závěru třetiny přišlo špatné vyhození puku a domácí hráči trestali potřetí. Ve druhé třetině se domácí prosadili počtvrté, ale záhy z přesilovky, která trvala pouhých devět vteřin snižoval Štěpánek. V poslední periodě odcházely síly i díky čtyřech dvouminutových trestů tatrováků a přes veškerou snahu výsledek dorovnat si do prázdné brány dovezl kotouč Vachutka. Draci získali třetí bod a postupuji do semifinále, kde narazí na Hodonín. Hráčům patří dík za skvělou sezónu.

4. zápas předkola Play-off

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci ŠumperkTatrováci to zkusí ještě v Šumperku

HC TATRA Kopřivnice - HC Draci Šumperk 3:2 SN
(1:0, 1::0, 0:2 - 0:0)

Tohle bylo neskutečné drama. Zápasu nechybělo vůbec nic, dlouhé vedení tatrováků a vyrovnávající branka necelé dvě minuty před koncem základní hrací doby. Hráči si nenechali ani kus ledu a do toho skvělá atmosféra, kdy fanoušci předvedli opět nové choreo. Rozhodnutí padlo až v nájezdech, když rozhodující trefu a druhý bod zařídil Ondřej Sluštík. V neděli bude určitě v Šumperku dusno, kde se rozhodne o postupujícím do semifinále.

3. zápas předkola Play-off

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci ŠumperkDraci nekomromisně využívají přesilovky a doma budeme odvracet konec sezóny

HC Draci Šumperk - HC TATRA Kopřivnice 5:1
(1:0, 2:0, 2:1)

Třetí zápas odehraný v Šumperku se Tatrovce opět nepovedl a znovu ztrácí krok v sérii. Draci využívají domácí prostředí a do Kopřivnice pojedou využít mečbol. Zápas rozhodly využité přesilové hry, kdy z nich padly čtyři branky a u všech byl (ne)oblíbenec kopřivnických fanoušků Tomáš Sedlák, který jeden gól vstřelil a tři přihrál. První třetinu vyhráli domácí hráči 1:0 a klasicky kopíruje tři předchozí zápasy, kdy Draci o jeden gól první třetinu vyhráli. Druhá část hry přinesla odskok ve skóre, když opět padly dvě branky v početní výhodě. V poslední třetině padlo nejvíc branek, když nejdříve a opět z přesilovky se prosazují domácí střelou do levého rohu branky a za rovné tři minuty snižují stav tatrováci díky obránci Střížovi. Po chvíli si přijel v klidu Vymazal ze střídačky, napřáhl a zařídil konečný výsledek. Kopřivnice se bila a chtěla, ale proti profi týmu to bylo málo. Vyhrála pouze na orazítkované tyče Lakosilovy brány.  Draci tedy jdou do vedení v sérii 2:1.

Miroslav Marek - hráč HC TATRA KopřivnicePřekvapilo mě, že jsem vyvěsil

Miroslav Marek #19 obránce HC TATRA Kopřivnice

Sezóna 2017/18 41 zápasů, 11 bodů ( 4 branky + 7 asistencí)

Mirku, předem vše nejlepší k dnešnímu svátku. Zvítězili jste ve druhém utkání play-off nad Draky. Což byla i historicky první výhra ve druhé lize. Jak jsi viděl tento zápas?

2. zápas předkola Play-off

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci ŠumperkTatrováci nedopustili matchball a s profíky srovnali na 1:1

HC TATRA Kopřivnice - HC Draci Šumperk 3:2
(0:1, 2:0, 1:1)

Je to doma. Kopřivnice vybojovala v druhém zápase první bod a sérii srovnala na 1:1. Od úvodních minut se hrál zajímavý hokej a Draci měli mírně navrch a jejich snaha byla korunována gólem z hole Kovaříka, který pohotově propálil Hromadu. Brzy ve druhé třetině následovalo vyrovnání, když se do hry zapojil i rozhodčí, ale je součástí hry a díky tomu mohl Adam Červenka upalovat na Lakosila, kterého překonal. Hokej byl hodně kouskován, když bylo vyloučeno přes příliš hráčů a Miroslav Marek projel ve vlastním oslabení od brankáře Hromady až k Lakosilovi, kterého bravůrně překonal. V poslední třetině se opět hrál skvělý hokej a z jejího kraje draci srovnali. A pak to přišlo, Miroslav Marek to opět vzal na sebe a od modré čáry do levého rohu vyslal puk až do sítě. Fanoušcii se tak mohou těšit na domácí zápas, který se odehraje tento pátek.