Hodnocení sezony mladšího dorostu

Sezónu jsme odstartovali vítězstvím v turnaji v Novém Jičíně. Kádr mladšího dorostu byl kvalitnější než v předchozí sezóně. A tak jsme si kladli vyšší cíle. Postup ze skupiny byl tentokrát samozřejmostí a v nástavbě o extraligu jsme chtěli hrát o co nejlepší umístění v konečné tabulce. Po celou dobu jsme se snažili hrát více útočněji a aktivněji. Ne pouze pozorně bránit a hrát na brejky. Myslím, že po celou sezónu, až na zápasy s Olomoucí, která se po roční pauze vrací do extraligy se nám to dařilo. Taky jsme hodně zapracovali oproti předchozí sezóně na kombinaci, kde nás vždy hodně tlačila bota. Tady jsme limitováni pouze jedním společným tréninkem v týdnu. Vždy jsme ho využili na zakládání útoků a přechodu do útočného pásma, se kterým jsme se vždy hodně trápili. Naše největší slabina byla naše přesilová hra, ale i trestné střílení, které rozhodovalo mnoho zápasů v nás neprospěch.

Konečné čtvrté místo, na které nás posunul lepší vzájemný zápas s Kroměříží je nejlepší za několik posledních sezón.

Na závěr chci poděkovat svému kolegovi Jiřímu Knápkovi a vedoucímu mužstva Markovi Mollovi za dobrou spolupráci po celou sezónu. Poděkování patří také všem hráčům za dobré výkony a rodičům za jejich podporu a fandění.

logo_vlci

Regionální liga dorostu