Mezinárodní přátelské utkání dorostu HC Černí Vlci versus Crestwood Mustangs - 3:4 OT

Dne 3.1.2020 se družstvo dorostu utkalo s atraktivním soupeřem z Kanady. Zápas se odehrál na zimním stadionu v Rožnově.

Utkání odstartovalo slavnostním ceremoniálem, při kterém jsme trenéry soupeřů přivítali tradičně slivovičkou a nechyběl ani chleba, sůl.
Soupeř začal velice důrazně a v polovině zápasu vedl 3:0. Naši hráči jakoby si nevěřili a působili na ledě hodně zakřiknutě.
Až po vstřelení prvního gólu se průběh utkání začal obracet a ve třetí třetině se nám podařilo srovnat na 3:3. Těsně před koncem utkání měly oba týmy vyložené šance při kterých mohly strnou vedení na svou stranu, avšak po odehraných 60ti minutách zůstalo skóre 3:3. Poté následovalo pětiminutové prodloužení při kterém vstřelil soupeř vítězný gól. I přes porážku musím kluky pochválit za bojovnost.

Myslím, že pro obě strany to byl zážitek před pěknou diváckou návštěvou.

střelci branek: 2 Radek Miklas, Petr Kelnar

Společné foto HC Černí Vlci a Crestwood Mustangs

logo_vlci

Regionální liga dorostu