„Kopřivnické představení“ v extralize juniorů

„Kopřivnické představení“ v extralize juniorů

TrVi.pngJe škoda, že kopřivničtí srdcaři si nemohou alespoň ze záznamu prohlídnout extraligové utkání juniorů mezi domácím Třincem a Vítkovicemi po dni sv. Martina. Toto povedené představení bylo neskutečné jak svým neobyčejným průběhem, tak zejména úžasným obsazením kopřivnickými odchovanci v obou týmech.

Třinec začal svižně a již zkraje utkání si dvěma góly (na první mu přihrával Honza Kalus) v dresu Ocelářů připravil dobrou pozici pro získání hattricku Matěj Mach. Pak teprve dorazil na tribunu jeho otec a Matěj, bohužel, již třetí gól nepřidal. Kluci měli prostě smůlu.? Třinec pokračoval ve svižném tempu a první třetinu vyhrál exhibičně 5:2. Hodně naštvaný musel být na své spoluhráče zejména Matyáš Daňa (náš odchovanec v bráně Vítkovic), který dělal vše možné i nemožné, ale spoluhráči ho nechali neuvěřitelně na holičkách. Až tak mrzet jej to ale nemusí, protože Třinec vychytal v předchozích dvou zápasech. Když na začátku druhé třetiny zvýšil Třinec již na 6:2, vypadalo to, že je rozhodnuto. Místo exhibice ale Třinec trestuhodně zvolnil, což by pod předchozím trenérským duem Varaďa – Mach Aleš (zase ti Kopřivničani) odnesli hráči „důraznou“ domluvou. Vítkovicím se podařilo snížit až na 7:5 a měli velmi blízko ke vstřelení kontaktního gólu. To se v hokeji někdy stává. Co ale není vůbec běžné, že 4 góly dá jeden hráč. A to se povedlo dalšímu odchovanci, nejlepšímu hráči hostů, Dominikovi Raškovi v dresu Vítkovic! Jeho střeleckému potenciálu podlehli nejen přítomní fanoušci, ale i rozhodčí, protože mu připsali i pátý gól. Dominik ale čestně zajel za hlavním rozhodčím a nechal střelce v zápise opravit. A pak ještě stačil přidat 2 přihrávky. Z vítězství 9:6 se nakonec přece jen radovali Oceláři Třinec, v jejichž dresech byli vidět i další naši odchovanci – Jan Kalus (2 asistence, po návratu z USA s repre18) a Ondřej Imrich (1 asistence).

A to ještě na tribuně cukaly nohy i ruce zraněnému reprezentantovi do 19 let, Davidovi Kofroňovi. Tomu držme společně palce, aby byl co nejdříve zdravotně v pořádku a mohl nám svým uměním na ledě dále rozdávat radost.

... kdo ví, možná je všechny jednou uvidíme hrát za jeden tým a doufejme, že to bude i HC Kopřivnice a podobné představení zahrají pro domácí fanoušky.

 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

Sezóna 2018 - 2019

2 liga 4 skupiny


Začátek 12.9. 2018
začínáme v Opavě

15.9 2018
První zápas doma Nový Jičín

4 x Východ
Draci Šumperk
HC Bobři Valašské Meziříčí
HC TATRA Kopřivnice
Ďáblové Nový Jičín
HC Orli Orlová
HC Slezan Opava
SHK Hodonín

2 x Jih
HC Tábor
BK Havlíčkův Brod
IHC Písek
HC Lední Medvědi Pelhřimov
SKLH Žďár nad Sázavou
HC Moravské Budějovice 2005
HC David Servis České Budějovice

Přípravná utkání:

10.8. 2011 v 18.00 hod
Moravské Budějovice

14.8. 2018 v 18.. hod
Opava - doma

23.8.2018 v 18.00 hod
Nový Jičín - venku
odj: 16.30 hod

30.8. 2018 v 18.00 hod
Opava - venku
odj: 15.30 hod

4.9.2018 v 18.00 hod
Nový Jičín - doma

 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.