Nové úrazové pojištění členů ČUS

Český olympijský výbor uzavřel od 1. 2. 2019 pro celé sportovní prostředí ČR novou úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s. Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby/tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny prostřednictvím nové pojišťovny. Pojištění je platné po celém světě, ale nejedná se o pojištění léčebných výloh v zahraničí. Do 31. 1. 2019 je úrazové pojištění sjednáno s pojišťovnou Kooperativa.

Další informace naleznete ve Zpravodaji ČUS č. 1/2019 nebo na webových stránkách ČUS .

2019 - 2020

K dispozici rozpis mužů, začínáme ve středu 11.9.19 v Opavě

Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM

1 host