Zdravotní prohlídky hráču na sezónu
ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY MUSÍ MÍT KAŽDÝ HRÁČ DO ZAČÁTKU SEZÓNY - 15. SRPNA!!!!

PROSÍME, NEZAPOMĚŇTE !

Dle pokynů ČSLH musí každý hráč každoročně absolvovat zdravotní prohlíku, zda je schopen zúčastňovat se soutěžních utkání.

Tělovýchovná prohlídka pro ligu žen, žákovské kategorie, kategorie mladšího a staršího dorostu, juniorů a seniorů kromě soutěží ELSD, ELJ, I. ligy ČR :

Povinné:
Všeobecné vyšetření praktickým lékařem.
Klidová EKG křivka - v případě patologických nálezů provést další nebytná klinická a biochemická vyšetření (PEKG, atd.).

Doporučeno:
ECHO kardiografie.
Komplexní sportovní test - sledování fyziologických klidových parametrů a jejich změny a reakce organismu při zátěži.
Silový test - určuje maximální silové schopnosti organismu.
Antropologické vyšetření, složení těla, stanovení podkožního tuku, BMI.
Zhodnocení s doporučením dalšího pohybového a stravovacího režimu.

Formulář k povinným lékařským prohlídkám (ke stažení). Formulář si lze vyzvednout také u trenérů.

- 5.-8.třída - nejpozději do 15. srpna
- mladší kategorie - nejdříve s červencovým datem

pořádá valnou hromadu

Dne 3.5. 2017 v 17.00