Mimořádná opatření ve sportovních klubech od 1.9.2021

Od příštího týdne začnou pracovníci firmy Agel provádět antigenní testy přímo v prostorách zimního stadionu – klubovna nebo VIP místnost HC. Do konce září to budou termíny níže uvedené, následně od října pokud se změní legislativa tak bude upřesněno, pokud se však nezmění tak bude dále pokračovat v úterý a čtvrtek odpoledne případně se operativně doladí dle potřeby. Pouze 28.9. kdy je svátek bude posunuto na pondělí 27.9. odpoledne. Věřím že si každý v rámci týdne najde termín který bude vyhovovat. Termíny na září tedy jsou :
Úterý - 21.9. od 14:00 – 15:30
Pondělí - 27.9. od 16:00 – 17:30
Čtvrtky - 23.9. a 30.9. od 16:30 -18:00

V každém termínu by se mělo testovat ca 50-70 hráčů, k tomu je i připravená kapacita, první test bude delší jelikož se musí nasypat všechny údaje daného hráče do systému, bude potřeba aby testovaný měl vždy kartičku pojišťovny a připraveny tyto další údaje :
jméno a příjmení
rodné číslo
adresu bydliště
mail
kód zdravotní pojišťovny

Testování je zdarma 4x do měsíce a mělo by být provedeno a vedení klubu to doporučuje u všech aktivních hráčů a háček, i těch kteří jsou očkování nebo prodělali nemoc v posledních 180 ti dnech. Jedná se o ochranu celého našeho klubu.

Věřím že tato možnost bude pro děti vysoce komfortní a nebude je jakkoliv omezovat, od druhého testu to bude velice rychle, ca 60 testů za hodinu, rodičům pak přijde na mail výsledek a přes sms heslo na otevření souboru s výsledkem testu ca za 15-20 minut od provedení testu, tento pak vytisknout a předat trenérovi nebo vedoucímu dané kategorie. Tento týden si ještě každý však musí dořešit samostatně.

Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA logo VOSKOP Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM