Opatření výboru HC Kopřivnice v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19

Opatření výboru HC Kopřivnice v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19

V návaznosti na aktuální vývoj situace a k dnešní mimořádné situaci a nařízením vlády ČR, výbor HC Kopřivnice v našem klubu nařizuje toto:

1. S okamžitou platností do 15.3.2020 jsou zrušeny všechny tréninkové jednotky na ledě a v tělocvičnách pro ročníky HC1 až HC5 včetně náboru. Mistrovské zápasy, které se měly hrát během tohoto víkendu budou přeloženy na jiný termín případně zrušeny. Dle dalšího vývoje situace, která bude detailně monitorována, budou další informace poskytnuty do konce tohoto týdne, do 15.3.2020.

2. Družstva MŽ, SŽ a dorostu pokračují v tréninkových jednotkách dle nastaveného plánu, mistrovské zápasy budou odehrány v naplánovaných termínech během víkendu 14-15.3.2020, bez diváků na straně domácích i hostů. Situace může být u těchto kategorií také operativně upravena v návaznosti na vývoj této mimořádné situace, nařízení vlády, nařízení ČSLH, situace v okolních klubech našeho regionu atd.

Děkujeme za pochopení
Výbor HC Kopřivnice

 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA logo VOSKOP Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.