Adam Červenka

Adam Červenka - hráč HC TATRA KopřivniceNa play-off se těšíme,
v šatně je veselo

Adam Červenka #25 útočník HC TATRA Kopřivnice

Sezóna 2017/18 25 zápasů, 20 bodů (12 branek + 8 asistencí)

Adame, máte za sebou vydařený závěr základní části, vyhrály se poslední čtyři zápasy. Takže vládne spokojenost?

Se závěrem základní části jsme určitě spokojeni. Je škoda, že se nepovedlo udělat páté místo, ale věřím, že série vyhraných utkání nám do play off pomůže.

Poruba přijela již z povinnosti odehrát zápas, kde ji o nic nešlo. Naopak vám šlo o posunutí před Valašské Meziříčí. Jak jsi viděl včerejší zápas?

Přesně tak, Porubě o nic nešlo. Z naší strany to bylo dobře zvládnuté, bez nějakých hrubých chyb a podpořené jistým Hroudou.

I přes výhru jste nakonec skončili na šestém místě. Které aspekty rozhodly, že není lepší umístění?

Teď se jeví jako největší ztráta prohra doma s Opavou, ale když se podíváme na celou sezonu, tak najdeme 4-5 utkání, které jsme měli vyhrát a nezvládli jsme se. Pak ty body v konečném součtu chybí.

Do play-off jdete na Draky Šumperk. Jakou máte šanci s tímto soupeřem. Dá se přes něj přejít?

Je to sice fráze, ale play-off je jiná soutěž. Šumperk jsme letos dokázali porazit i u nich, tak věřím, že šanci máme.

Trenér Draků Jozef Zavadil se vyjádřil tak, že jste pro něj soupeř, který by je neměl nějak hrozně trápit, a více Šumperku budete vyhovovat. Co ty na to říkáš?

Šumperk má kvalitní tým, o tom žádná, ale my taky umíme zahrát dobrý hokej, tak bych nás úplně nepodceňoval. Doufám, že je minimálně potrápíme.

Jaká je v týmu nálada před Playoff?

V šatně je veselo a těšíme se na to.

Za Šumperk jsi odehrál několik sezón, jak dobře znáš tento tým? Přišlo již od bývalých spoluhráčů nějaké hecování?

Ten tým je teď úplně jiný. Hrál jsem jen s 5-6 kluky. Hecování neprobíhá. Možná si něco řekneme na ledě a po sérii to zhodnotíme.

Co bys vzkázal fanouškům, kteří se i v tomto mrazivém období chystají pomoci hlasivkami podpořit vaše mužstvo?

Teple se oblečte a pomozte nám fanděním, tak jak to děláte. Vždycky se hraje lépe s vámi v zádech.

Sezóna 2018 - 2019

2 liga 4 skupiny