HC Kopřivnice - SHK Hodonín

Logo HC Kopřivnice Logo SHK Hodonín Souboj o střed tabulky

HC Kopřivnice - SHK Hodonín 0:10 (0:3, 0:4, 0:3)

Zápas na, který se bude chtít co nejdříve zapomenout. Od samého začátku byli drtiči jednoznačně lepším mužstvem a na domácí straně není absolutně co vyzdvihnout. Hodonín si šel za svým a deseti gólový propadák není třeba komentovat. Hráči po zápase se s velkou upřímností omlouvají fanouškům za předvedený výkon.

Branky a nahrávky: 7. Jurča (Vaněk, Kadlec), 18. Hložánek (Hajný, Černohous), 20. Kadlec (Haloda, Vaněk), 21. Peš (Jurča, Kadlec), 25. Jurča (Haloda M., Kadlec), 25. Matula (Peš, Vrána), 38. Černohous (Račický), 47. Vaněk (Charvát, Matula), 54. Vrána (Peš), 54. Hajný

Rozhodčí: Šutara – Gančarčík, Konvička

Vyloučení: 3:4 navíc Bartošák (KOP) 2+10 minut
Průběh zápasu: 0:10
Střely na bránu: -:-

HC Kopřivnice: Vrba A. (25. Fendrich) – Fojtík, Krutil, Teper, Čintala, Bartošák, Marek – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík, Vyčesaný, Hrubý, Kabeláč, Tomášek (C), Pargáč, Červenka. Trenér: Václav Slabý

SHK Hodonín Haloda O. (53. Kotvan) – Potechin, Miklík, Kužílek, Polesný, Haloda M., Loginovsky, Pokorný(A) – Jurča, Vaněk, Kadlec – Vrána, Peš (C), Matula – Hložánek, Charvát, Janás – Černohous, Hajný, Račický. Trenér: Stanislav Beťko

Ohlasy Trenérů:

Václav Slabý: (trenér HC Kopřivnice)

Jediné, co můžu k dnešnímu zápasu říct, je to, že se omlouváme kopřivnickým fanouškům, protože to, co jsme dnes předvedli, to bylo něco strašného. Během své kariéry jsem nic takového nezažil. Ještě jednou se fanouškům omlouváme a budeme se snažit to v příštích zápasech napravit.

Stanislav Beťko: (trenér SHK Hodonín)

Chtěl bych klukům moc poděkovat za přístup k dnešnímu zápasu. Už od nástupu do autobusu a následně od rozcvičky jsme šli do utkání s tím, že to už musíme zlomit. Jsem rád, že jsme dnes vyhráli a prolomili jsme to. Nečekal jsem samozřejmě to, že vyhrajeme 10:0, ale myslím si, že jsme celý zápas byli lepší, než domácí mužstvo. Za vítězstvím jsme šli jako tým. Doufám, že to není jen takový výstřel, ale že v takových výkonech budeme pokračovat i v dalších zápasech. Chtěl bych ocenit domácí publikum, které, i přes to, že jejich tým prohrál 10:0, tak hráče po utkání vytleskalo. To se jen tak nevidí.

zaznamenal Michal Polášek

Vse 40 201:90 109
 Por 40 177:129 77
 Tec 40 98:191 22