HC Slezan Opava - HC Kopřivnice

3. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC Slezan Opava Na prvním výletu v Opavě bez bodu HC Slezan Opava - HC Kopřivnice 3:0 (2:0, 0:0,1:0)

První zápas na venkovním ledě se vůbec nevyvedl. Již v čase 5:25 se poprvé prosadil domácí Herman a o chvíli později bylo ještě hůř, když Hromadovi za zády skončil puk podruhé. V poslední části ještě přidali slezané třetí branku a skóre se zastavilo na výsledku 3:0 pro domácí.

Slezané začali utkání skvěle a již brzy vedli zásluhou Hermana, který zásluhou střely od Petra Chalupy doklepl puk za záda Petra Hromady –1:0. Po chvíli mohli kopřivničtí hráči vyrovnat když v oslabení ujel přes celé hřiště Kofroň, ale brankáře Šafránka nedokázal překonat. Chvíli před koncem přesilovky Opavy zvýšil na dvoubrankový rozdíl Chalupa. Před brankářem Hromadou se vytvořil závar a Černého střelu ještě dokázal vyrazit, ale na Chalupovou střelu do polo odkryté klece byl již krátký – 2:0.

Druhá část nepřinesla žádnou velkou podívanou a až na nekolik vyloučených se nevyskytla žádná zajímavá šance. Nicméně se více prosazovali domácí hráči, ale bez efektu.

Do poslední třetiny se dostávali hosté spíše do platonických šancí a třetí úder dala Opava, když po levé straně vypálil Černý a k pravé tyči poslal černou pryž za záda Hromady – 3:0.

Posléze měli hráči v červených dresech příležitost hry pět na tři, jenže se vůbec nedokázali prosadit. V závěru to ještě zkoušeli bez brankáře v Power play, jenže bez kýženého efektu. Domácí zaslouženě vítězí a vyhrávají poprvé v sezoně. Pro Tatru je to druhý zápas v řadě bez bodu.

Branky a nahrávky: 6. Herman (Chalupa, Černý), 8. Chalupa (Černý, Wolf), 45. Černý (Galvas, Herman)

Rozhodčí: Šutara, Rychlý, Vengřín

Vyloučení: 6:7
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0
Průběh zápasu: 3:0
Střely na bránu: 
Diváci: 200

HC Slezan Opava: Šafránek - Galvas(A), Slavík, Štindl, Kiss, Chalupa (C), Šendera, Wolf, Herman, Černý (A), Hartmann, Vaněk, Sedlář, Seidler, Rousek, Vítek, Malina, Maxner

HC Kopřivnice: Hromada - Stříž, Krutil, Zuzaník, Marek(A), Merenda, Kropka, Fojtík - Poruba, Pěnčík, Hrubý, Bartošák, Pargač(C), Suchý, Mach M., Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík

Ohlasy Trenérů:

Jaroslav Kofroň: 

 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

2019 - 2020

K dispozici rozpis mužů, začínáme ve středu 11.9.19 v Opavě

 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

1 host

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.