HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice

24.kolo II. liga skupina jih východ

Logo HC Tábor Logo HC Tatra Kopřivnice Po sérii porážek jsme si spravili chuť v dalekém Táboře 


HC Tábor - HC Kopřivnice 1:5
(0:1, 0:3, 1:1)


Branky a nahrávky: 52. Březina (Sladkovský) – 6. Kofroň (Marek, Sluštík), 32. Sluštík (Kofroň), 36. Marek (Sluštík), 39. Kofroň (Ficek), 47. Tomášek (Gebauer, Krutil)

Rozhodčí: Jílek – Vavruška, Rubáš

Vyloučení: 7:8
Využití: 0:2
Oslabení: 0:0
Průběh zápasu: 0:5, 1:5
Střely na bránu: 28:33
Diváci: 542

HC Tábor: Vecka (Dudáček) – Havran. Tesař, Skočovský, Dvořák, Hajič, Raiterman, Pechánek – Syrovátka, Točík, Komma – Blažek, Březina, Kalaš – Matušík, Zayml, Hrala – Prášek, Sladkovský

HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Imrich, Ficek, Krutil, Zuzaník, Marek, Fojtík – Hrubý, Korec, Mach – Červenka, Gebauer, Suchý – Tomášek, Kofroň, Gola – Sluštík

Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice
Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice
Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice
  Fotogalerie zápasu 2. ligy HC Tábor - HC TATRA Kopřivnice  
Foto:Daniel Pekař
 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

2018 - 2019

Muži


16.1. 2019 v 18.00 hod
Opava - doma

19.1. 2019 v 17.00 hod
M. Budějovice - venku
odj:11.30 z Kopřivnice

26.1. 2019 v 17.00 hod
Žďár n. S - doma

30.1. 2019 v 18.00 hod
N. Jičín - venku
odj: 15.45 z Kopřivnice

2.2..2019 v 17.00 hod
Tábor -doma

Junioři

18.1. 2019 v 18.30 hod
T. Brno - venku
odj: 14.30 z Rožnova

20.1.2019 v 16.30 hod
Uh. Hradiště - venku
odj: 13.00 z Kopřivnice

Dorost

19.1. 2019 ve 12.00 hod
N.Jičín -  venku
odj: autama

20.1.2019 v 10.30 hod
Třinec B v Rožnově

7 třída

19.1. 2019 v 11.00 hod
Karviná v Rožnově

5 třída

19.1. 2019 v 9.00 hod
Karviná v Rožnově

5 třída B

19.1.2019 v 10.00 hod
Vsetín - doma

4 třída

20.1. 2019 v 9.30 hod
Havířov - venku
odj. 7.30 z Kopřivnice

3 třída

19.1.2019 v 10.00 hod
Vítkovice- venku
odj. 8.30 z Kopřivnice

2 třída

Únor


Orlová bude upřesněno

Vítkovice - venku


 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

2 hosté

Přihlášení






Zapomenuté heslo
.