HC Tatra Kopřivnice - HC Draci Šumperk

1. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci Šumperk Úspěšný vstup do sezóny

 

 

HC Tatra Kopřivnice - HC Draci Šumperk 8:5
(1:1, 4:1, 3:3)

Kopřivničtí borci nastoupili poprvé v nových dresech s logem automobilky na prsou a mohli slavit první letošní body a momentálně stoprocentní bilanci v novém ročníku druhé ligy skupiny východ.

První zápas sezóny tatrovákům vyšel náramně. Diváci na stadioně v Kopřivnici viděli první gól sezóny už po pěti minutách, když se ujala střela Zuzaníka po Porubově přihrávce a Adam Vrba lovil touš ze své sítě. V čase 8:32 měli hosté ve žlutých dresech velkou šanci vyrovnat, když dostali k dispozici dvojnásobnou  přesilovku, kterou nevyužili, ale o deset minut později stihl odpovědět Daniel Vachutka a první třetina skončila po jedné brance.

Druhá perioda už byla v režii domácích borců. Tatrováci dokázali přidat další čtyři zářezy z toho dvě branky v přesilové hře. Nejprve Kofroň z ostrého úhlu procedil puk do sítě a chvíli po něm obránce Marek vystřelil z mezikruží a Vrba neměl pražádnou šanci- 3:1. O pouhou minutu snižuje kapitán Draků Sedlák. Brankové hody pokračovaly ihned po buly a Bartošák opět odskakuje na rozdíl dvou branek, když touš doskákal k pravé tyči bezmocného Vrby – 4:2. A to mu již došla veškerá trpělivost a nechal se vystřídat Svobodou. Když ve třicáté sedmé minutě nepřekonal Červenka brankáře Svobodu tak si o něco lépe vedl novic v kopřivnické sestavě Gola, který svou premiérovou brankou rozradostnil domácí diváky – 5:2.

Do poslední části tedy šli domácí borci s tříbrankovým rozdílem a nikdo již moc nepochyboval o dramatu, který fanoušci ještě zažijí. Ve 46. minutě ujel po levé straně Půhoný a krásnou bombou do šibenice překvapil Hromadu. Uběhlo osm minut a na steč se vydali Pargač s Merendou a první jmenovaný dává šestou trefu do sítě Draků – 6:3. Hrál se zajímavý hokej se šancemi na obou stranách a borci z podhůří Jeseníků zápas hezky zdramatizovali. V 57. minutě dal Kovařík další hezkou ránu do šibenice Hromadovy branky a o chvíli později udělal totální drama Cink když snížil na rozdíl pouhého jednoho gólu – 6:5. Draci měl v tuto chvíli herně navrch a za příliš velkou snahu vyrovnat stav se poroučeli na trestnou lavici za špatné střídání. V přesilové hře ujel Adam Červenka a přidává definitivu v podobě sedmé branky. O pouhých deset vteřin již dračí hra rezignovala a Poruba prostřeluje muže v masce poosmé – 8:5. Kopřivničtí borci vítězí v prvním utkání a tohle je nejlepší pozvánka na středeční domácí zápas kdy k nám přivítají hodonínští Drtiči.

 

Branky a nahrávky: 6. Zuzaník (Poruba), 29. Kofroň (Červenka), 33. Marek (Červenka, Kofroň), 34. Bartošák, 39. Gola (Hrubý, Pargač), 54. Pargač (Merenda), 60. Červenka (Tomášek), 60. Poruba (Pargač) – 16. Vachutka (Schejbal), 34. Sedlák (Půhoný), 46. Půhoný (Vymazal, Sedlák), 57. Kovařík (Cink, Králík), 59. Cink (Kovařík, Šťáva)

Rozhodčí: Vaněk – Novák, Rožánek

Vyloučení: 7:3
Využití: 3:1
Oslabení: 2:0
Průběh zápasu: 1:0, 1:1, 3:1,3:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:5, 8:5
Střely na bránu:
Diváci: 817

HC Kopřivnice: Hromada – Stříž, Zuzaník, Čintala, Marek, Merenda, Kropka, Fojtík – Poruba, Pěknčík, Hrubý, Bartošák (C), Pargač, Červenka, Vyčesaný, Suchý, Tomášek Kofroň, Gola, Sluštík

HC Draci Šumperk: Vrba (34. Svoboda) – Sedlák (C), Gewiese, Šťáva, Schejbal, Ďurkáč, Řezáč, Procházka – Vachutka, Vymazal, Půhoný – Kovařík, Králík, Novosad – Fischer, Lehečka, Cink – Ostřanský, Hroch, Muller – Skopal

 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

2019 - 2020

K dispozici rozpis mužů, začínáme ve středu 11.9.19 v Opavě

 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

1 host

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.