HC TATRA Kopřivnice - HC RT TORAX Poruba 2011

Logo HC RT TORAT Poruba Logo HC Tatra Kopřivnice Tatrováci plní přetěžký úkol, poráží Porubu, ale derby s Ďábly nebude

HC TATRA Kopřivnice - HC RT TORAX Poruba 5:1
(3:1, 2:0, 0:0)

Je rozhodnuto! Základní část je již minulostí a s jistotou můžeme potvrdit soupeře do Play-Off a tím jsou šumperští Draci. Před zápasem s Porubou zbývaly otazníky, kdo bude soupeřem a do utkání šli s vědomím, že chtějí potrápit lídra druhé ligy a čekat na druhý souběžný zápas ve Valašském meziříčí. Do utkání vstoupili tatrováci parádně, kdy již v šesté minutě otevřeli skóre a o deset minut později viděli promrzlí diváci, druhou branku domácích hráčů, která byla i brankou vítěznou. Poruba se zmohla v utkání pouze na snížení stavu, ale brzy si kopřivničtí hráči vzali zpět vedení o dvě branky. Ve druhé periodě odskakují dokonce na čtyřbrankový rozdíl a o utkání bylo rozhodnuto, jelikož v poslední části i když měla Poruba více ze hry, nezmohla se již na žádnou korekci výsledku. Tatra vítězí 5:1 a může s čistým svědomím a serií čtyř vítězství v řadě do vyřazovacích bojů a potrápit draky, jelikož Valaši porazili Hodonín a narazí tak na Nový Jičín.

Připravujeme podrobnosti...

Branky a nahrávky: 6. Hrubý (Pargač), 15. Vyčesaný (Krutil, Tomášek), 19. Gola (Kofroň, Hrubý), 29. Gola (Bail, Mach), 30. Sluštík (Červenka, Vyčesaný) – 17. Kaluža (Ballner, Gelnar)

Rozhodčí: Cabák – Wesley, Pospíšil

Vyloučení: 2:2
Průběh zápasu: 2:0, 2:1, 5:1
Střely na bránu: 0:0

HC Kopřivnice: Hromada – Štěpánek, Heinzl, Marek (A), Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola

HC RT TORAX Poruba: Kubáň (od 30.Zavadil) – Dresler (A), Slavík, Janota, Fišera, Kaluža, Hryciow, Puškár, Adam – Ballner, Haas (A), J. Káňa, Finsterle, Luka, Fojtík, Zachar (C), Jaroš, Nestrašil, Gelnar, Ollender, T. Káňa

Ohlasy trenérů:

Jaroslav Kofroň (HC TATRA Kopřivnice): I když nás to neposunulo v tabulce, tak je toto vítězství pro nás před play off důležité. S takto kvalitním soupeřem se nevyhrává každý den a nás to povzbudí do bojů se Šumperkem.

Por 42 192:118 87

HC RT TORAX Poruba