HC TATRA Kopřivnice - HK Ďáblové Nový Jičín

19. kolo II. liga skupina jih a východ

Logo HK Nový Jičín Logo HC Tatra KopřivniceDržíme krok se špičkou, ale stále je to těsné..

HC TATRA Kopřivnice - HK Ďáblové Nový Jičín 4:1
(1:0, 2:0, 1:1)

Veledúležité body z derby nás drží na postupovém místě, ale na ta 4 místa je stále velká tlačenice...

Ďábly nezarazila perfektní teč Adama Červenky zkraje zápasu, po které plachtící kotouč obkroužil překvapeného hostujícího brankáře, a dlouho ukazoval vůli vrátit se na první místo tabulky. Přečkali jsme dvojité oslabení a v polovině utkání je zmrazil Adam Kofroň zvýšením na 2:0 a když po chvíli Kuba Mach ukázal pevné nervy, počkal si a chladnokrevně bekhendem zasunul puk do brány vypadalo to velmi nadějně.

Nový Jičín však odvážně již 5 minut před koncem utkání při své přesilovce odvolal brankáře, perfektní kombinací snížil na 3:1 a v pokračující hře bez brankáře nás zamkl v obranné třetině, z čehož nás vysvobodil až Ondra Sluštík gólem přes celé hřiště.

Branky a nahrávky: 4. Červenka (Zuzaník, Sluštík), 30. Kofroň (Sluštík, Červenka), 36. Mach (Gola), 59. Sluštík (Zuzaník) – 55. Málek (Lehečka, Poruba)

Rozhodčí: Král – Bartek, Dohnal

Vyloučení: 5:4 + Hromada (KOP) a Hruška (NJ) 10 minut nesportovní chování
Průběh zápasu: 3:0, 3:1, 4:1