Hledáme nové redaktory

Pojď i ty psát o hokeji

Hledáme nové redaktory pro klubový web a Facebook.

Hledáme nové kolegy do redakce HC Tatra Kopřivnice. Máte rádi kopřivnický hokej a chcete se podílet na chodu klubu? Nedělá vám problém český jazyk? V to případě máte možnost podílet se na práci v naší redakci.
Redaktoři, se budou podílet hlavně na práci pro A-tým. Požadujeme časovou flexibilitu, znalosti hokeje a českého jazyka. Výhodou je psaní v html zkratkách, práce s videem, grafické dovednosti a bydliště v Kopřivnici či v blízkém okolí.

Nejedná se o práci na HPP, spíše o koníček a seberealizaci. Odměnou je menší honorář a dobrá průprava pro práci v médiích. Nabízíme možnost realizace vlastních nápadů, moderování videorozhovorů, setkání s hráči týmu mužů. Ideální možnost pro ty, kteří uvažují o práci sportovního novináře či reportéra.

Por 18 98:44 45

So 18.11. 17:00
HC RT TORAX Poruba

Snad to vyjde příště