Hledáme nové redaktory

Pojď i ty psát o hokeji

Hledáme nové redaktory pro klubový web a Facebook.

Hledáme nové kolegy do redakce HC Tatra Kopřivnice. Máte rádi kopřivnický hokej a chcete se podílet na chodu klubu? Nedělá vám problém český jazyk? V to případě máte možnost podílet se na práci v naší redakci.
Redaktoři, se budou podílet hlavně na práci pro A-tým. Požadujeme časovou flexibilitu, znalosti hokeje a českého jazyka. Výhodou je psaní v html zkratkách, práce s videem, grafické dovednosti a bydliště v Kopřivnici či v blízkém okolí.

Nejedná se o práci na HPP, spíše o koníček a seberealizaci. Odměnou je menší honorář a dobrá průprava pro práci v médiích. Nabízíme možnost realizace vlastních nápadů, moderování videorozhovorů, setkání s hráči týmu mužů. Ideální možnost pro ty, kteří uvažují o práci sportovního novináře či reportéra.

2019 - 2020

K dispozici rozpis mužů, začínáme ve středu 11.9.19 v Opavě

Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM

1 host