Jiří Pargač

útočník HC Kopřivnice #17

Jiří Pargač Jirko jak by jsi zhodnotil páteční zápas se Šumperkem?

Neodehráli jsme špatné utkání, ale bohužel jsme vytvořili několik chyb, které soupeř potrestal. Především nám nevyšel vstup do druhé třetiny, dostali jsme dva rychlé góly a museli jsme dotahovat.

V utkání bylo hodně vyloučení a tři zbytečné tresty pro hráčskou lavici a za pozdní příchod na led, není to trochu moc?

Tohle se nesmí stávat, musíme si na to dávat pozor.

Momentálně zastupuješ v roli kapitána Martina Tomáška, který je listině zraněných. Vážíš si této funkce?

Ano vážím si této role. Potěšilo mě, že jsem dostal důvěru od trenérů, když tu není Martin.

Když se podíváme na tribuny , tak rázně prořídly. Za posledních osm zápasů se získalo pouhé čtyři body, kterých je opravdu málo. Co je třeba zlepšit?

Je potřeba se více tlačit do brány a vyvarovat se individuálních chyb, které nás srážejí. Také bychom měli hrát více disciplinovaně, to nás stojí spoustu sil. Poslední dva zápasy jsme odehráli se zlepšenou hrou. Doufejme, že svými výkony opět získáme fanoušky zpět a přijdou nás podpořit třeba už v dalším domácím zápase s Brnem, kterému máme co oplácet.

zaznamenal Michal Polášek

Por 42 192:118 87