Michal Polášek se ptá manažera mužů Jaroslava Hrubého

Otázky Michala Poláška, fanouška HC Kopřivnice, na manažera mužů Jaroslava Hrubého k nadcházející sezóně.


1. Na led vyjedete 3 .srpna, mohl byste prozradit, kdo z hráčů bude k dispozici na prvních trénincích?
A jak probíhala letní příprava?


Na led jsme vyjeli včera v Novém Jičíně a na první trénink přišlo 25 hráčů, kteří budou bojovat o místo v kádru družstva mužů pro nadcházející sezónu. Kádr bude uzavřen 31.8.2015. Z nových hráčů, kteří jsou nyní v Kopřivnici, stojí za zmínku Adam Vrba (brankář, Poruba), Adam Červenka (útočník, Poruba), Vít Stránský (útočník, Frýdek-Místek), Karel Vydra (obránce, Karviná), Jakub Mach (útočník, Frýdek-Místek). André Niec (útočník, Rakousko), Petr Grygar (útočník, Francie), Martin Tomášek (útočník, Francie), Tomáš Jindřich (obránce, Frýdek-Místek), Jiří Pargáč (útočník, Technika Brno). Tito hráči doplnili hráče, kteří vybojovali postup do II.ligy.

Letní příprava probíhala v květnu a červnu a účastnili se jí vesměs hráči z vítězného kádru Krajské ligy mužů. Na tréninky chodilo v průměru 8-10 hráčů.

2. Kádr je třeba doplnit. Kolik posil plánujete do kádru přivést? Rýsuje se tedy zajímavé mužstvo? Na kterém postu nás tlačí bota? Koho již v mužstvu neuvidíme?

Jak jsem již uvedl v předchozí odpovědi, mužstvo se nějak rýsuje a je z toho určitě poznat, kdo by měl patřit k posilám a mám za to, že se rýsuje zajímavé mužstvo.

Bota nás tlačí hlavně na postu obránců.

Z hráčů, které již v kádru neuvidíme, bych uvedl např. Pavla Lindušku, Martian Štěpjáka a pravděpodobně Jana Sluštíka.

3 .Bude se jednat o hostující hráče nebo budou pod smlouvou HC Kopřivnice? Šla by zveřejnit jména jistých posil? Rozveďte tento dotaz ,přece jenom nechceme hrát druhé housle.

Žádné hráče jsme nekupovali a všichni z nově příchozích, kteří se probojují do kádru, budou vesměs na roční hostování, ale všichni budou pod smlouvou s HC Kopřivnice.

Na otázku posil jsem již odpověděl v předchozích odpovědích.

Samozřejmě nechceme hrát druhé housle a hokej děláme pro naše fanoušky, takže se snažíme poskládat mužstvo tak, aby dělalo radost nejen nám, ale především fanouškům, od kterých naoplátku očekáváme výraznou podporu, tak jak tomu bylo v loňské sezóně.

4. Je v plánu nějaká spolupráce s jinými kluby z vyšších lig?

Za zmínku stojí, že jsem v červenci navštívil vedení prvoligových mužstev z Prostějova a Šumperka a s oběma kluby se rýsuje možná spolupráce, která se bude v průběhu srpna a září ladit podle aktuálních potřeb našeho kádru a možností týmů Prostějova a Šumperka.

5. Kolik plánujete odehrát přípravných zápasů?

Rádi bychom odehráli 6 přípravných zápasů, ale v současné době máme potvrzeny zatím jen dvě utkání s Novým Jičínem a čekáme ještě na Karvinou a Valašské Meziříčí. Vše se velmi špatně plánuje, protože budeme celý srpen trénovat v Novém Jičíně na velmi vytížené ledové ploše, kde se prostor na utkání nehledá jednoduše.

6. Co se týče permanentek na sezonu. Vzhledem k tomu, že se dvojnásobně rozšíří počet domácích zápasů, nebylo by naškodu je zavést?


Máte pravdu, přemýšlíme nad pernamentkami na základní část sezóny, ale zatím jsme to nedotáhli do konce. Myslím si, že je na to ještě trochu čas, protože nyní řešíme spíš provozní věci chodu mužstva. Domluvili jsme s klubem házené společných vstupenkách na oba sporty (naše domácí utkání o víkendech se budou hrát v sobotu od 17h a házenkáři budou hrát v neděli od 10h), kde by cena byla v součtu stejná jako v loňské sezóně. Jinak cena vstupenek se zvýší o 10Kč, vstupenka bude tedy stát 40,-Kč (ženy, děti ZTP 20,-Kč)

7. Jak probíhá rekonstrukce stadionu? Na co se můžou fanoušci těšit? Co pro nás chystáte? Kdy bude spuštěn nový web?


Na otázku kolem rekostrukce zimního stadiónu jsem se zeptal dnes pana Milana Gilara, ředitele Správy sportovišť, a dle jeho informace vše probíhá dle harmonogramu. Je zrekonstruovaná ledová plocha, chlazení a strojovna a 17.8. by měly začít zkoušky chlazení. Ledová plocha bude osazena novými mantinely, plexi, střídačkami a boxem časoměřičů. Zkušební provoz bude zahájen 25.8. a náš klub by mohl začít led v Kopřivnici využívat v prvním zářijovém týdnu. Odbor majetku města schválil peníze na novou časomíru, která by měla být nainstalována v průběhu září. Pan Gilar dal rovněž požadavek na Odbor majetku města na nové ozvučení haly, tyto finance však ještě nebyly schváleny, nicméně již existují dva návrhy realizace ozvučení, takže věřím, že i tímto bude v průběhu sezóny zvýšen komfort fanoušků na zimním stadiónu.

Pro fanoušky bychom rádi přichystali klubovou hymnu, která má již text a čeká na zhudebnění. Podle zástupce generálního sponzora pana Výborného bychom rádi udělali schůzku s fanoušky, cílem které by především mělo být zvolení si jednoho zástupce fanoušků ze svého středu, který by komunikoval s vedením družstva mužů a tlumočil by případné požadavky fanoušků. Tohoto člověka by si mohli fanoušci vybrat sami a nám sdělit jen jméno a kontakt, abychom si s ním mohli sjednat schůzku.

Co se týká nového webu, to není tak jednoduché. Máme nabídku na jeden funkční web a do 14 dní bychom měli mít designový návrh tohoto webu, který bychom již rádi konzultovali i se zástupcem fanoušků. Nevím jestli to stihneme do 12.9., kdy začínáme soutěž, ale budeme se snažit o co nejrychejší zprovoznění. Chtěl bych tady fanoušky požádat o určitou míru tolerance. Přece jenom, dlouhou dobu jsme hráli Krajskou ligu a více méně se nic neměnilo. Teď přichází spousta nových povinností a úkolů a někdy se s tím doslova pereme.

8. Na závěr dotaz, s jakým cílem budete vstupovat do druholigové sezony?


Jediným našim cílem v nadcházející sezóně je spokojený fanoušek, protože když bude spokojený fanoušek, budou spokojeni hráči i vedení klubu. A spokojený fanoušek je tehdy, když vidí pěkný hokej a jeho mužstvo vyhrává. Rádi bychom se pohybovali ve středu tabulky a zahráli si play-off.

4.8.2015                           Jaroslav Hrubý, manažer družstva mužů
 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

Celý článek...
 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.