Michal Vyčesaný.

Michal Vyčesaný # 27

útočník HC TATRA Kopřivnice

Statistika hráče: 7 zápasů ( 3 góly + 1 asistence) 4 body +- body +3 TM 2

Michale, máte za sebou vítězný zápas s Opavou. Po sérii proher musel být vymodlený. Jak toto utkání zhodnotíš?

Ano, máš pravdu, že jsme měli za sebou špatnou sérii zápasu, kde jsme bohužel nezískali ani bod a nehráli jsme moc dobře, proto jsme se zaměřili na zápas s Opavou, který jsme chtěli vyhrát a tím se odrazit jak ode dna tabulky, tak i od špatných výkonů, které jsme předváděli. Takže jsme velice rádi, že jsme předvedli týmový výkon. Opavu porazili a 3 body zůstaly doma.

Byl jsi ten, který otevřel skóre v utkání. Popiš, jak jsi tuto situaci viděl?

Opava ztratila puk na naši modré čáře, kde jsme se vydali do proti útoku Marťas Tomášek zatáhl puk do útočného pásma, kde na sebe natáhl hráče a já si najel z druhé vlny, kdy mě našel parádní nahrávkou a zakončil jsem k tyči.

Spoluhráči tě určili jako nejlepšího hráče utkání a dostal jsi putovní helmu, ceníš si tohoto uznání?

Za ocenění jsem byl samozřejmě velmi rád, ale byl to týmový výkon, který nás dotáhl k vítězství, takže toto ocenění beru jako takový bonus navíc.

Trenér Kofroň ti dává hodně prostoru na ledě, jak jsi zatím se svým výkonem v sezoně spokojen?

Ano se začátkem sezóny jsem se celkem potkal s formou a kouč mi dává hodně prostoru na ledě, za což jsem velmi rád a snažím se vždy odevzdat maximum, abych mu tuto důvěru splatil.

Všiml jsem si, že jsi stále pozitivně naladěn a máš úsměv na rtu, i když se zrovna nedaří, čím to je?

To máš pravdu. Já jsem veselý typ člověka a rád se směji jak na zápase tak i při tréninku. Myslím si, že když je člověk dobře naladěn, vše mu jde pak líp.

Diváků chodí tradičně dost, i když se zrovna nedařilo, ceníš si důvěry fanoušků? A co bys jim vzkázal?

Za podporu fanoušků jsme velmi rádi. Jak říkáš, vždy nás podporují, i když se nedařilo, jezdí po republice a podporuji nás, za to jim patří velké díky a doufám, že jim to budeme splácet tím, že budeme předvádět hezký hokej s vítěznými konci,

Sezóna 2018 - 2019

2 liga