Miroslav Marek

Miroslav Marek - hráč HC TATRA KopřivnicePřekvapilo mě, že jsem vyvěsil

Miroslav Marek #19 obránce HC TATRA Kopřivnice

Sezóna 2017/18 41 zápasů, 11 bodů ( 4 branky + 7 asistencí)

Mirku, předem vše nejlepší k dnešnímu svátku. Zvítězili jste ve druhém utkání play-off nad Draky. Což byla i historicky první výhra ve druhé lize. Jak jsi viděl tento zápas?

Děkuji za přání. Co se týče zápasu, chtěli jsme na ně od první sekundy vletět a znepříjemnit jim tu jejich technickou hru, kluci dohrávali každý souboj padali do střel a o tom je přesně play-off. Do odvety se, ale musíme zbytečných faulů vyvarovat, jestli jsme měli 12 vyloučených hráčů to je strašně moc. Ale jinak kluky musím pochválit jeden vedle druhého, odvedli 100%.

Dal jsi v utkání dvě branky, jednu hezčí než druhou. Popiš nám je.

U toho prvního gólu se mi podařilo zblokovat střelu od modré, zvedl sem hlavu a viděl, že je to otevřené, pak už to byl souboj jeden na jednoho a nechtělo se mi nic vymýšlet tak jsem zkusil rychle vystřelit přes beka, a u toho druhého tam kluci super zabojovali v pásmu hodili mi to na modrou a já se akorát snažil trefit bránu a naštěstí to tam spadlo.

Překvapil tě nějak průběh zápasu nebo jste byli připraveni na vše?

Na jejich herecké výkony už jsme si zvykli za těch 9 zápasů, takže mě asi překvapilo jen to, že jsem konečně vyvěsil. Smích

Jak se ti líbila atmosféra na stadiónu při utkání?

Atmosféra byla výborná jako vždy a k tomu přidali výborné nové choreo, což se mi moc líbilo.

Nyní jedete zpět do Šumperku. Jaký očekáváte zápas?

Očekávám nervózní zápas z obou stran. Bude rozhodovat každá chybička. Musíme navázat na včerejší bojovný výkon.

Co ještě sdělit fanouškům Kopřivnice? Opět se chystají do Šumperku podpořit svůj tým.

Děkujeme, že nás podporujete celou sezónu, vážíme si toho jste skvělí.

Sezóna 2018 - 2019

2 liga