Posily do Obrany

Logo HC Tatra KopřivniceA-Team HC TATRA Kopřivnice hlásí posily do obrany

Vedení hokejového klubu HC TATRA Kopřivnice se v reakci na dosavadní výsledky rozhodlo posílit kádr mužstva o tři hráče do obrany. Z Poruby přichází obránce Marek Bail. Z Havířova Adam Heinzl a z Vítkovické juniorky Radim Štěpánek. Angažmá všech tří je domluveno formou hostování a u Štěpánka formou střídavého startu. Vedení tímto reaguje na zranění hráčů a na špatnou výsledkovou sérii prohraných zápasů. Všichni tři hráči by měli být k dispozici při středečním utkání s Opavou.

Hockey Club Kopřivnice

Výroční členská schůze