Preview HC TATRA Kopřivnice - HC Bobři Valašské Meziříčí

Preview 46 kola: HC TATRA Kopřivnice – HC Bobři Valašské Meziříčí

Logo HC Bobři Valašské Meziříčí Logo HC Tatra Kopřivnice Jde do tuhého, TATRA bojuje o páté místo a s Bobry to bude na ostří nože


Víkend se nese ve znamení hokeje a velmi důležitého. Tatrovákům zbývá sehrát poslední tři zápasy v základní části a do kopřivnické domoviny přijíždějí Bobři a to znamená boj o šest bodů. Sobotní utkání začíná v 17 hodin.

Soupeř z nedalekého Valašského Meziříčí naposledy v základní části zavítá do města automobilů a rozhodně jde o hodně, byť se to na první pohled nemusí zdát. Valaši mají náskok pěti bodů na Kopřivnici, a pokud chtějí tatrováci teoreticky pomýšlet na lepší umístění než je to dosavadní, musí bezpodmínečně zvítězit za tři body. A dále doufat, že Bobři ještě zaváhají. Nicméně soupeř má jedno utkání k dobru a vše ve svých rukou. Teoretická šance ještě žije a uvidí se jak se ji soubor trenéra Jaroslava Kofroně chopí. Faktem, ale je, že soupeři jim budou první tři mužstva v tabulce. Každopádně, úkol zní zcela jasně. Hostující soubor trenéra Jiřího Weintritta nemají moc zářivou formu, spíše naopak. Sérii tři prohraných utkání museli zkousnout a rozhodně poslední bolí o to víc, když bezmála tři minuty před koncem vedli s Novým Jičínem o jednu branku, ale Ďáblové zásluhou Jiřího Slováka, který dvěma góly zařídil vítězství Nového Jičína a dopomohl Kopřivnici zůstat ve hře o páté místo.

Tatrováci měli za úkol přivést z Opavy všechny body, ale to se nakonec nepovedlo. Přivezly se v uvozovkách pouhé dva, ale za to velmi cenné, když to těsně před koncem zápasu vypadalo výsledkově zle. Kopřivničtí hráči se nadechli k obratu a dokonali ho v prodloužení. V zápase se prosadila hlavně první formace, která zařídila všechny branky Tatry. Adam Červenka a David Stříž si do statistik zapsali každý po šesti bodech. „Podařilo se nám dát důležitou šestou branku a v závěru jsme při našem oslabení odvolali brankáře a dali jsme šťastný vyrovnávací gól. Jeli jsme si pro tři body, ale nakonec můžeme být rádi za dva,“ přiznal kouč Tatry.

„Chceme si získat lepší pozici pro play-off. Musíme zvítězit. Bude to velmi těžké, porazit posílený ValMez. Nový Jičín nám výhrou hodně pomohl a i díky tomu tak zůstáváme ve hře o páté místo, ale v sobotu to doma musíme zvládnout za tři body,“ uvědomuje si Jaroslav Kofroň.

Děkujeme všem fanouškům kteří nám fandí“ Buď našim šestým hráčem. Jaroslav Kofroň.

Statistiky hráčů Kopřivnice: Nejproduktivnější hráč: Martin Tomášek (19+12)
Nejlepší střelec: Martin Tomášek (19)
Nejlepší nahrávač: David Stříž (17)
Nejproduktivnější obránce: David Stříž (4+17)

Statistiky hráčů Valašského Meziříčí: Nejproduktivnější hráč: Jakub Pořický (20+21) a Petr Dvořák (14+27)
Nejlepší střelec: Jakub Pořický (20)
Nejlepší nahrávač: Petr Dvořák (27)
Nejproduktivnější obránce: Dominik Rudl Opava/VM (10+11)

Utkání bude rozhodovat trojice rozhodčích. Jako hlavní arbitr Jan Vaněk a na čarách Přemysl Bartek s Mikulášem Dohnalem.

Sestavy z posledních utkání:

HC TATRA Kopřivnice: Hromada – Štěpánek, Stříž, Marek (A), Krutil, Bail, Fojtík – Červenka, Pargáč (A), Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Bartošák (A), Kofroň

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šafránek – Žák, Báchor, Rudl, Horyna, Jenáček, Váňa, Mikel, Hajda – Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (A), Martiník (A), Pořický – D. Varga, Daněk, Kývala – Studený (C)

Bilance 2017/18
Kopřivnice – Valašské Meziříčí
4:3p, 2:3p, 4:3, 2:5, 3:2, 4:3,

46.kolo, sobota 17.2, od 17. Hodin HC TATRA Kopřivnice vs. HC Bobři Valašské Meziříčí

 

II. liga - východ - muži

 
  Z Skore B
 Šum 22 110:48 57
 HaB 21 90:66 44
 VM 21 75:61 33
 Opa 21 79:72 33
 Hod 21 89:86 33
 Kop 22 75:80 29
 NJ 22 68:95 27
 ŽnS 21 73:85 26
 MoB 21 57:123 6


Poslední zápas:

So 7.12. 17:00
HC Kopřivnice
-
HC Moravské Budějovice

6 : 3  

Dobrá práce

-----
Nejbližší program:

St 11.12. 18:00
Hokej Šumperk 2003
-
HC Kopřivnice

Kalendář akcí a výsledků

Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.