Preview HC TATRA Kopřivnice - HC Slezan Opava

Preview: HC TATRA Kopřivnice – HC Slezan Opava

Kopřivnice ztratila v uplynulém kole body v Hodoníně. Svěřenci Jaroslava Kofroně tak budou chtít získat "povinné,, tři body v domácím utkání se Slezanem Opava. Potrápí Opavané papírově silnější celek, nebo zůstanou všechny body v kopřivnické aréně?

Slezané se stále trápí, lepší výsledky nejsou na obzoru. V tabulce se opavané dívají všem ostatním celkům na záda, rozdíl mezi sedmou Opavou a šestou Kopřivnicí činí momentálně čtrnáct bodů. Slezané mají velice nelichotivou šňůru prohraných utkání. Série bez jediného bodu čítá již devět zápasů v řadě a opavský zmar nakonec odneslo duo trenérů Harazim, Galvas. Naposledy již v premiéře s novou trenérskou dvojicí Zdeněk Pavelka, který ještě vloni oblékal opavský dres a Dalibor Římský přivítali Ďábly z Nového Jičína a soupeři se museli poklonit, když prohráli na domácím ledě 1:3. Tým je mladý, je na něm psychická deka. Musíme se nastartovat, hrát jednodušeji,“ podotkl Zdeněk Pavelek po poslední porážce. Poslední zápas, ze kterého vytěžili body odnesl Šumperk a to již před jednačtyřiceti dny. Skóre 44:90 nemůže i s ohledem na pozici v tabulce znamenat nic jiné, než nejhorší útok. Nicméně v obdržených gólech jsou o dvě branky lepší než Kopřivnice. A jaká je bilance mezi oběma středečními soupeři? V prvním utkání na opavském ledě vyznělo lépe pro slezany, kde zvítězili 3:0. Druhé a třetí již vyhrála Tatra vždy rozdílem dvou branek, 4:2 a v Opavě 7:5. A koho sledovat? V bodování je nejlepší útočník Lukáš Černý 13b (4+9) společně s Petrem Wolfem 13b (2+11). Kopřivničtí cestovali v posledním kole na Slovácko do Hodonína, kde zažili přestřelku. Dvakrát v něm prohrávali o dvě branky a v obou případech stačili skóre srovnat. Za stavu 0:2 dokonce dokázali stav otočit. Na body to nakonec bohužel nestačilo. Pozitivní zpráva je, že do zápasu již naskočil Adam Červenka, který naposledy nastoupil ve třetím kole. „I po nepovedeném začátku jsme si věřili, ale v průběhu utkání jsme udělali zbytečné chyby, které jsme třeba v Šumperku nedělali. Navíc přišly vyloučení a soupeř to dokázal potrestat. Selhali jsme v obranné fázi,“ prozradil trenér Jaroslav Kofroň. V kopřivnickém dresu se bodově daří Martinu Tomáškovi 14b. (10+4), za ním s třinácti body duo Jan Poruba (5+8) a Adam Kofroň (7+6). Dále Ondřej Sluštík 12b. (7+5) a Michal Vyčesaný 11 (6+5).

Nyní jen doufat, že se Opavě nezdaří nastartovat novou bodovou sérii a zlepšenou hru Kopřivnice nějak nenaruší. Favorit je tedy jasný. ''Dnes nás čeká doma Opava, která i když je na posledním místě tabulky, hraje kvalitní hokej. Aby jsme vyhráli, musíme hrát pozorně celé utkání a hlavně se vyvarovat zbytečných faulů. Soupeř má kvalitní přesilovky a umí je využít. Čekám bojovné a vyrovnané utkání. Uděláme vše pro výhru,,. Prozradil trenér Jaroslav Kofroň.

Zápas bude jako hlavní rozhodčí řídit Ivan Čuňočka, na čáře mu budou pomáhat Pavel Rychlý a Michal Vengřín.

Sestavy z posledních utkání

HC Tatra Kopřivnice: Fendrich – Heinzl, Stříž, Mrowiec, Marek, Kropka, Bail – Suchý, J. Mach, Vyčesaný – A. Kofroň, Sluštík, Červenka – Hrubý, Bartošák, Pěnčík.

HC Slezan Opava: Wanecki – Pokorný, Šindelář, Kiss, Rudl, Tichý, Štindl, Chalupa, Slavík, Vilinskij – Herman, Rousek, Vítek, Vaněk, Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina, Škoda

Bilance 2017/18

Kopřivnice – Opava 0:3, 4:2, 7:5

24.kolo, středa 29.11, od 18. Hodin HC TATRA Kopřivnice vs. HC Slezan Opava

 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte


             Sezóna 2018 -2019 

                         Muži

        20.10.2018 v 17.00 hod
               Val. Meziříčí - doma
   
       27.10.2018 v 17.00 hod
               Šumperk - venku
          odj: 13.30 z Kopřivnice

                      Junioři

           21.10.2018 v 16.30 hod
                Prostějov - venku
            odj: 13.30 z Rožnova
          

                       Dorost 

          21.10. 2018 v 10.00 hod
            
Brumov Bylnice - doma
         

                      LSŽ -LMŽ

          21.10 2018 v 10.30 hod
                  Uničov v Rožnově

     

                   5 třída

           27.10.2018 v 10.00 hod
               Šternberk - venku
             odj:

       
                     4 třída

           27.10.2018 v10.00 hod
            Turnaj - doma

          3.11 - 4.11 2018
             Turnaj v Orlové

               
    3 třída 
        
           3.11. - 4.11 2018
                Třinec - venku
              

                 2 třída
              
           4.11. 2018 v 10.15 hod
               Turnaj v Havířově
               odj: 8. 40 z kopřivnice

  

          
 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

1 host

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.