Preview HC TATRA Kopřivnice - SHK Hodonín

Preview: Kopřivnice – Hodonín

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo SHK Hodonín Dostanou fanoušci k Vánocům tři body?


Tatrováci se po dvou týdnech opět představí na kopřivnickém ledě. Již potřetí přijede houževnatý soupeř a jeden z favoritů druhé ligy SHK Hodonín. Úvodní buly bude vhozeno ve středu 20. prosince v 18 hodin.

Tým vedený bývalým reprezentačním brankářem Romanem Čechmánkem si v této sezóně vede velmi dobře a momentálně okupuje druhé místo s padesáti body a ztrátou tří bodů na vedoucí Porubu. Drtiči zažívají velmi slušnou formu, kdy z posledních devíti utkání urvali dva a třicet bodů za osm výher. Krátcí byli pouze na Porubu, na kterou se jim letos příliš nedaří. Poslední zápas odehráli na domácím ledě s Ďábly z Nového Jičína, které přivítali minulý víkend a se štěstím si uhájili vítězství v poměru 2:1. Když podle Romana Čechmánka byli první dvě třetiny možná i horším týmem. Ono je to ale nakonec jedno, jakým skóre zápas skončí, důležité jsou tři body a já bych chtěl pochválit hráče za to, že i když nám to dnes moc nešlo, tak pořád věřili, že jsme schopní to zvládnout. Výsledkovou bilanci s tímto soupeřem, tatrováci nemají zrovna nejlepší. Na Drtiče se tradičně kopřivnickému týmu moc nedaří, když ze čtyř zápasů zvítězili pouze jednou a to v posledním domácím utkání 4:3, když na trenérském postu byl v té době ještě Stanislav Beťko. Naposledy si to tito dva soupeři rozdali v listopadu na stadionu Václava Nedomanského, kde vznikla přestřelka s vítěznou tečkou pro Drtiče v poměru 7:5. „Špatně se mi to hodnotí. Dali jsme venku pět gólů a nevezeme bohužel ani bod,“ uvedl tehdy zklamaným hlasem kopřivnický trenér Jaroslav Kofroň. „I po nepovedeném začátku jsme si věřili, ale v průběhu utkání jsme udělali zbytečné chyby. Navíc přišly vyloučení a soupeř to dokázal potrestat. Hodonínu vévodí ve statistikách Michal Romančík 26b. (12+14). V hodnocení účasti na ledě si nejlépe vede zkušený obránce Pavel Mojžíš (+18).

Kopřivnice odehrála nepříliš povedené utkání v Šumperku, kde podlehla zcela jasně 0:5. Kdo získá tři body bylo rozhodnuto již v první třetině.,, Soupeř byl lepší. Za stavu 0:3 jsme měli dvě gólovky, které neproměnili. Je to škoda, protože jsme ještě mohli zápas zdramatizovat“. Řekl po utkání trenér Jaroslav Kofroň. Tatrováci mají nyní sérii čtyř zápasů bez bodu, kdy postupně podlehli Valašskému Meziříčí, Novému Jičínu, Porubě a naposled Šumperku. "Další zápas s papírově lepším týmem, kterého se nám už podařilo jednou doma porazit."

"Jdeme do zápasu s tím, že chceme bodovat", má jasno hlavní trenér Jaroslav Kofroň, který není spokojen ani s umístěním mužstva po všech odehraných zápasech. "Co se týče bodového zisku, tak nemůžeme být spokojeni. Ztráta 10 bodů na páté místo je dost, ale je určitě v našich silách ji dotáhnout. Některé zápasy jsme zbytečně prohráli a to jsou ty body, které schází. Máme hlavně zápornou bilanci s Novým Jičínem, což nás moc mrzí. Ještě není konec základní části a uděláme vše, abychom se posunuli v tabulce výše. Bohužel nás momentálně trápí koncovka a stále děláme dost individuálních chyb. Děláme vše pro zlepšení. Držte nám palce. Děkujeme všem co nám fandí."


Rozhodovat utkání budou tito rozhodčí, jako hlavní Tomáš Cabák a na čarách mu budou pomáhat Přemysl Bartek a Mikuláš Dohnal.

Sestavy z posledních utkání

SHK Hodonín: Kotvan (Haloda O.) - Sedlák, Mojžíš (A), Haloda M., Hladiš, Žabčík, Kužílek - Matula, Peš (C), Sajdl (A) - Romančík, Vaněk, Vrána - Jurča, Charvát, Kadlec - Hajný, Matějka, Hložánek - Kuba.

HC TATRA Kopřivnice: Hromada - Heinzl, Stříž, Marek (A), Kropka, Krutil, Bail, Merenda - Červenka, Vyčesaný, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola

Bilance 2017/18
Kopřivnice – Hodonín
2:8, 2:8, 4:3, 5:7,

30. Kolo, středa 20.12, od 18. Hodin HC TATRA Kopřivnice – SHK Hodonín

 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

2019 - 2020

Muži

18.9. 2019 v 18:00 hod
Valašské Meziříčí

21.9. 2019 v 17:30 hod
Žďár n. Sázavou-venku
odj:

25.9.2019 v 18:00 hod
Nový Jičín-venku
odj:


Dorost

22.9. 2019 v 11:00 hod
Kroměříž- v Rožnově


Mladší + Starší žáci MSK

22.9.2019 v 11:00 hod
Havířov


Mladší žáci OLK

21.9.2019 v 11:00 hod
Olomouc

22.9.2019 v 10:15 hod
Opava-venku
odj: 7:45


4. + 5. třída

22.9. 2019 v 10:00 hod
Vítkovice - venku
odj: 8:15


3. třída

6.10. 2019 v 10:00 hod
Krnov + Opava


2. třída

1.10. - 31.10. 2019
Krnov - venku
odj:
 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

7 hosté

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.