Přípravné zápasy mužů

Přípravné zápasy mužů

Na Opavu jsme stále nenašli recept, ale v derby s Novým Jičínem máme stále navrch.

4. přípravný zápas

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC Slezan Opava Slezané znovu kralují


HC Slezan Opava - HC TATRA Kopřivnice 5:2
(1:0, 1:0, 3:2)

Prohra v základní části i v prodloužení...

Branky a nahrávky: 14. Peterka (Šindelář, Hendrych), 38. Rousek (Zelenkov), 46. Chujac, 47. Rousek (Zelenkov, Štindl), 55. Wolf (Šindelář, Malina) – 41. Marek (Kofroň), 43. Mach (Ficek, Suchý)

Vyloučení: 8:8
Využití: 2:1
Oslabení: 0:0
Průběh zápasu: 2:0, 2:2, 5:2

HC Slezan Opava: Daňa (Lamla) – Šindelář, Zouhar, Chalupa (C), Slavík, Bijota, Chujac, Vilinskij – Wolf, Malina, Herman, Spratek, Hendrych, Peterka, Zelenkov, Štindl, Rousek, Hartmann, Pělucha, Kadula

HC Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Imrich, Marek, Ficek, Krutil, Bajo, Zuzaník – Suchý, Sluštík, Červenka, Kofroň, Mach, Raška, Hrubý, Gola, Pěnčík, Korec, Poruba

 

5. přípravný zápas

Logo HK Nový Jičín Logo HC Tatra Kopřivnice I druhé derby pro nás


HC TATRA Kopřivnice - HK Ďáblové Nový Jičín 4:3
(2:1, 2:2, 0:0)

V derby se nám zatím daří...

Branky a nahrávky: 1. Mach, 6. Krutil (Poruba, Gola), 31. Raška (Imrich, Fojtík), 40. Krutil (Kofroň) – 4. Málek (Palacký), 30. Gřesík (Irgl), 34. Slovák J. II. (Irgl, Zedník)

Vyloučení: 3:4
Využití: 2:0
V oslabení: 0:0
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3
Diváci:

 

HC TATRA Kopřivnice: Fendrich (Hromada) – Krutil, Imrich, Bail, Marek, Zuzaník, Ficek, Fojtík, Poruba, Pěnčík, Hrubý, Korec, Mach, Červenka, Raška, Tomášek, Kofroň, Sluštík, Gola

HK Ďáblové Nový Jičín: Hlaváč (Sonnek Václav) – Adamík, Már, Hruška, Kysučan, Metelka, Kysučan, Gřesík, Pípa, Palacký, Palička, Krupa, Pecha, Málek, Lehečka, Chvostek, Irgl, Zedník, Michel, Sonnek Jan, Slovák
 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

2019 - 2020

Muži

16.10.2019 v 18:00 hod
Opava

19.10.2019 v 17:00 hod
Hodonín-venku
odj: 12:00 hod

23.10.2019 v 18:00 hod
Valašské Meziříčí-venku
odj: 15:30 hod


Dorost

20.10.2019 v 11:00 hod
Valašské Meziříčí v Rožnově


Mladší + Starší žáci MSK

18.10.2019 v 15:15 hod
Metropolia Silesia

22.10.2019 v 15:45 hod
Frýdek-Místek venku
odj: vlastní


Mladší žáci OLK

19.10.2019 v 10:30 hod
Prostějov-venku
odj: 8:15

26.10.2019 v 10:45 hod
Šumperk-venku
odj: 7:45 hod


4. + 5. třída

20.10.2019 v 9:45 hod
Třinec-venku
odj: 7:45

25.10.2019 v 15:00 hod
Karviná


3. třída

20.10.2019 v 15:15 hod
Frýdek-Místek + Nový Jičín
ve Frýdku-Místku, doprava vlastní


2. třída

27.10.2019 v 9:00hod
Vítkovice - venku
odj: 7:15hod
 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

4 hosté

Přihlášení






Zapomenuté heslo
.