Rozlosování druhé ligy.
Tatrováci znají rozlosování nové sezóny


Žádný obrázek

Východní skupina druhé ligy byla rozlosována! Hezky zostra začne pro kopřivnickou Tatru nový ročník dvěma domácími zápasy se Šumperkem a Hodonínem.

Ve středu 13.9 svěřenci nového trenéra Jaroslava Kofroně zvednou oponu druhé ligy domácím zápasem s ambicemi nabitými draky ze Šumperka, kteří se netají a chtěli by postoupit do WSM ligy. Tady je z důvodu rekonstrukce střechy zimního stadionu v Šumperku změněno pořadatelství a ačkoliv kopřivničtí měli původně hrát v podhůří Jeseníků tak se utkání odehraje v Kopřivnici. O tři dny později v sobotním klání s dalším kvalitním soupeřem tentokrát s Hodonínem. Prvním zápasem kde si kopřivničtí fanoušci mohou naplánovat výjezd bude až třetí kolo v Opavě. Poslední kolo základní části bude odehráno ve středu 28. února na ledě Poruby. Celkem čeká hokejisty 42 kol základní části, přičemž prvních šest týmů si zajistí boje v play-off, která vypuknou ihned následující sobotu.

‌Herní systém je tedy následující. Osmička týmů se nově utká šestikolově tzn. každý se utká s každým třikrát doma a třikrát venku. Do vyřazovací části jak již bylo naznačeno postupuje první šestice, kdy první dva celky zamíří rovnou do semifinále a na soupeře si budou muset počkat z čtvrtfinálového kvarteta. Všechny kola play-off budou odehrány na tři vítězná utkání. Finálový vítěz si to rozdá s dvojicí skupiny západ a střed o jedno postupové místo.

Posledním otazníkem je Orlová

Model, který byl navržen se snad již měnit nebude. Rozlosování má ještě jeden otazník. Nyní se již řeší pouze Orlová, která sice přihlášku podala, ale nemá potřebné finanční krytí. Nahradit ji může Karviná, která má zájem převzít jejich licenci. Těžko nyní odhadnout jak to dopadne, nicméně do konce tohoto týdne by mělo být jasno, zda Orlová nebo o pár kilometrů dále ležící Karviná. Problémy řešili i v sousedním Novém Jičíně a taktéž v Opavě, kde druholigová sezóna nakonec ohrožena není.
 

II. liga - východ - muži

 
  Z Skore B
 Vse 40 201:90 109
 Por 40 177:129 77
 Šum 40 165:133 74
 Hod 40 157:153 64
 Opa 40 123:130 60
 VM 40 123:151 47
 NJ 40 118:138 45
 Kop 40 139:186 42
 Tec 40 98:191 22


Poslední zápas:

St 22.2. 17:30
VHK Vsetín
-
HC Kopřivnice

8 : 1  

Snad to vyjde příště

-----
Nejbližší program:

Ještě není známo Čekáme

Kalendář akcí a výsledků

Logo Pojď hrát hokej logo MSK Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Polivar logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA
logo Schindler logo Bortel
logohc
hokejová škola

ZŠ Dr. Milady Horákové

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.