U mikrofónu Ondřej Sluštík

Ondřej Sluštík 29 let

Ondrej Sluštík útočník HC Kopřivnice #11

Prohrát se může, ale srdce a touha za vítězstvím tam musí být a tu teď nemáme


Ondro, máte za sebou derby v Novém Jičíně. Jak zhodnotíš tento zápas?

Do utkání jsme vstoupili slibně, nicméně jsme Jičínu ze dvou chyb umožnili 2 góly. Po první třetině jsme si v šatně něco řekli, ale úplně zbytečně opět seděli na trestné lavici a na ledě si dělali, co chtěli a Jičín toho využil a navýšil své vedení a utkání se pak dohrávalo vlažným tempem.

Opět jste nedali branku, po Hodoníně i s Novým Jičínem. Celkem čekáte již 155 minut na vstřelený gól. Co se najednou stalo, že se nedaří?

To že čekáme, na gól o tom to není a ani o tom, že se nám nedaří. Já myslím, že pokud budeme hrát takový hokej jako v Brně, Jičíně nebo doma s Hodonínem tak to k úspěchu nepovede. Každý divák co na ten hokej chodí tak tomu aspoň trochu rozumí a pokud my hráči nezačneme makat, bruslit srážet se a hrát kolektivně tak jak nás to zdobilo ve druhé části sezóny tak prostě vyhrávat nebudeme. Může se prohrát, ale to srdce a touha za vítězstvím tam musí být vidět a tu my momentálně nemáme.

Teď máte hrací volno, asi bude třeba vyčistit hlavy, před zápasem s Opavou.

Asi ano, je třeba, abychom dali hlavy do pořádku. Všechno je to o hlavě, buď chceš, nebo nechceš a nám se momentálně nechce, takže je třeba, abychom už na tom tréninku začali makat a ten týden co teď máme volno se poctivě připravili a zlomili to, samo to nepřijde.

Když se vrátím zpátky k derby, kopřivničtí fanoušci udělali tradičně úžasnou kulisu. Ale cítí neklid, že se nedaří. Co by si jim vzkázal?

Fanoušci nám tu skvělou kulisu dělají každý zápas jak doma tak venku a za to jim patří velké díky, nicméně slovy si je nezískáme. Znám to taky jsme fanatický fanoušek jednoho klubu a vím, jak se takový fanoušek po zápase cítí. Za šatnu jim, chci vzkázat, ať nás nadále podporují v tomto hojném počtu a my se jim za to odměníme vítězstvím a předvedenou hrou, za kterou se nebudeme muset stydět, tak jak to bylo v posledních zápasech.

zaznamenal Michal Polášek

 

II. liga - východ - muži

 
  Z Skore B
 Por 23 111:64 50
 Hod 23 106:69 45
 Šum 23 102:73 40
 NJ 23 61:76 36
 VM 23 79:76 34
 Kop 23 67:102 26
 Opa 24 55:121 12


Poslední zápas:

St 6.12. 18:00
HC Kopřivnice
-
HK Nový Jičín

1 : 3  

Snad to vyjde příště

-----
Nejbližší program:

St 13.12. 18:00
HC RT TORAX Poruba
-
HC Kopřivnice

Kalendář akcí a výsledků

Logo Pojď hrát hokej logo MSK Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Polivar logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA
logo Schindler logo Bortel
logohc
hokejová škola

ZŠ Dr. Milady Horákové

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.