3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“

V neděli 31.3. se na ZS Kopřivnice uskutečnil 3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“, pořádaný přípravkou HC Kopřivnice. Letošního turnaje se zúčastnila mužstva HC Kopřivnice, HC Vítkovice Ridera a HC Olomouc, která ve věkových kategoriích ročník 2010 a 2011 v zápasech na celé hřiště předvedla atraktivní hokejovou podívanou, podporovanou z tribuny fanoušky z řad rodičů a přátel.

Kategorii ročníku 2011 vyhrál po dvou vítězstvích tým HC Vítkovice Ridera, druhé místo s jedním vítězstvím obsadili hráči HC Olomouc a na místo třetí obsadilo družstvo HC Kopřivnice.

Kategorie ročníku 2010 byla doslova do konce turnaje o něco napínavější, všechny týmy nakonec skončily s bilancí jedno vítězství a jedna porážka, o konečném pořadí tedy rozhodlo celkové skóre, které po konečném součtu vyznělo s minimálními rozdíly ale přece jen stejně jako v předešlé kategorii, a to první místo HC Vítkovice Ridera, druhé místo HC Olomouc a na třetím místě HC Kopřivnice.

Mladí hokejisté všech tří hokejových klubů předvedli výborné výkony a zápasy plné napětí a sportovních emocí, ukázali o jaký kus se ve svých hokejových dovednostech za uplynulou sezónu posunuli a my jim za tento turnaj i celou sezónu děkujeme, už nyní se těšíme na sezónu další a další ročník turnaje „Kopřivnický puk“.

Fotogalerie - 3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“ title= Fotogalerie - 3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“ title= Fotogalerie - 3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“ title=