3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“

V neděli 31.3. se na ZS Kopřivnice uskutečnil 3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“, pořádaný přípravkou HC Kopřivnice. Letošního turnaje se zúčastnila mužstva HC Kopřivnice, HC Vítkovice Ridera a HC Olomouc, která ve věkových kategoriích ročník 2010 a 2011 v zápasech na celé hřiště předvedla atraktivní hokejovou podívanou, podporovanou z tribuny fanoušky z řad rodičů a přátel.

Kategorii ročníku 2011 vyhrál po dvou vítězstvích tým HC Vítkovice Ridera, druhé místo s jedním vítězstvím obsadili hráči HC Olomouc a na místo třetí obsadilo družstvo HC Kopřivnice.

Kategorie ročníku 2010 byla doslova do konce turnaje o něco napínavější, všechny týmy nakonec skončily s bilancí jedno vítězství a jedna porážka, o konečném pořadí tedy rozhodlo celkové skóre, které po konečném součtu vyznělo s minimálními rozdíly ale přece jen stejně jako v předešlé kategorii, a to první místo HC Vítkovice Ridera, druhé místo HC Olomouc a na třetím místě HC Kopřivnice.

Mladí hokejisté všech tří hokejových klubů předvedli výborné výkony a zápasy plné napětí a sportovních emocí, ukázali o jaký kus se ve svých hokejových dovednostech za uplynulou sezónu posunuli a my jim za tento turnaj i celou sezónu děkujeme, už nyní se těšíme na sezónu další a další ročník turnaje „Kopřivnický puk“.

Fotogalerie - 3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“ title= Fotogalerie - 3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“ title= Fotogalerie - 3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“ title=
Fotogalerie - 3. ročník hokejového turnaje „Kopřivnický puk“ title=

Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM