3. třída uzavřela sezónu

3. třída uzavřela sezónu mezinárodními turnaji

Ostraváček 2017 Hockey Academy David Moravec (7. - 9.4. 2017 pro ročník 2008, 3 třída)

3. třída  Jirkou NovotnýmPrestižní mezinárodní soutěž vybraných 24 týmů z ČR, Slovenska a Ukrajiny, jenž po tři dny sváděli zápasy a bojovali o co nejlepší umístění. Naši hráči 3. třídy byli letos organizátory vybráni!
První zkušenosti s velkým turnajem neskončily propadákem, zato jsme nechali velmi dobrý dojem!
Taky jsme neskončili poslední, ani předposlední, což bylo hlavním cílem této akce. Bojovnost a nasazení hráčů bylo velmi vysoké. V kabině se s našimi přišel vyfotit i Jiří Novotný – “zlatý” mistr světa r.2010 v Německu.

Kája KrupníkováNejlepším hráčem - hráčkou kopřivnického klubu byla vyhlášena Karolína Krupníková.

Poděkování patří hráčům, trenérům, fandícím dětem a rodičům.

Video z turnaje: https://youtu.be/98ZROK7sAJU

Složení týmu HC Kopřivnice (Kája Krupníková,Šimon Tončík, Matouš Vrubel, Adam Prokeš, Sidney Rek a Jakub Jalůvka) a HC Černí Vlci Rožnov p.R ( Sebastián Žižka branka, Sebastián Chalupa , Radim Simsa, Filip Lukašik / Jakub Krupa )

Trenéři : Petr Krupník, Kamil Valentik- Rožnov p.R.

O POHÁR PORUBY 2017 (13.4.2017)

Medaile Tento závěrečný mezinárodní turnaj ročníku 2008 (3.třída) sezóny se zůčastnilo 8 týmů - RT Torax Poruba,Krnov, Prostějov, Brno, Uničov, Bratislava a Kopřivnice.
Po dvou výhrách a jedné prohře byli kopřivničtí celkově ve skupině druzí, čímž si zajistili postup do finálové skupiny.
Ve finále Kopřivnice podlehla o jediný gól domácímu celku, čímž získali nepopulární "bramborovou" medaili.
Tým HC Kopřivnice předvedl velkou bojovnost a obětavost ve hře.

Během turnaje byla vyhlášena i soutěž na rychlost, obratnost a techniku. Z našich Kopřivnických zástupců a celkový vítěz rychlostní soutěže byl Sidney Rek, za nejlepšího hráče HC Kopřivnice byl vyhlášen Matouš Vrubel.

Poděkování patří hráčům, trenérům, fandícím dětem a rodičům.

Složení týmu HC Kopřivnice : Kája Krupníková, Šimon Tončík, Matouš Vrubel, Adam Prokeš, Sidney Rek, Jakub Jalůvka, Matyáš Paseka, Petr Krupník, Jiří Němec.
Trenéři : Richard Paseka, Petr Krupník, Petr Němec

Tímto dvěma turnaji tak třetí třída (přípravka) zakončila sezónu,
V příštím sezóně je čeká již hra na celé hřiště. Držíme palce !!

Logo Pojď hrát hokej logo MSK Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Polivar logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA