Čtvrťáci na prestižním turnaji ve Vítkovicích vybojovali druhé místo

V uplynulém víkendu 6-7.4. se hráčům ročníku 2009 s podporou Lukáše Kijonky (2010) a Karolíny Krupníkové (2007) podařilo po turnaji v Rožnově opět vybojovat medailovou pozici, tentokrát druhé místo na turnaji ve Vítkovicích. Turnaj vyhrálo družstvo ze Vsetína, za Kopřivnicí skončily družstva Vítkovic, Olomouce, Uničova a Slezského výběru. Kluci nastříleli za celý turnaj 34 branek a pouze jeden gól v zápasu se Vsetínem je dělil od prvního místa. Mužstvo ukázalo převážně v nedělních dvou zápasech se Vsetínem a Slezským výběrem velkou bojovnost, týmovost a hokejovost a oba dva týmy v součtu porazili. Viditelně tým ukázal našemu regionu sílu kopřivnického hokeje a všichni hráči na maximum prodali to co se za uplynulá léta v hokeji naučili. Pro všechny fanoušky, nejen našeho družstva to byl moc krásný hokejový zážitek. Celému týmu a trenérům patří velké poděkování !

Čtvrťáci HC Kopřivnice na prestižním turnaji ve Vítkovicích vybojovali druhé místo - tabulka Čtvrťáci HC Kopřivnice na prestižním turnaji ve Vítkovicích vybojovali druhé místo - foto týmu

Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM