Čtvrťáci na vítězné vlně!

Čtvrťáci na vítězné vlně!

Kopřivničtí čtvrťáci A týmu o víkendu ovládli 2.ročník mezinárodně obsazeného turnaje kat.U9 pod názvem Karvinské vánoční minihokeje.

Kluci z Kopřivnice prošli turnajem bez větších problémů a zaváhání a postupně přešli přes týmy z Havířova,Slovanu Bratislava,Sosnowiecu,Karviné a Poruby.Po bojovném a sebevědomém výkonu dokázali opět zvítězit a odvézt si domů zlaté medaile a nádherný pohár pro vítěze. Neztratili se ani hráči našeho B týmu, kteří zdatně konkurovali ostatním týmům a obsadili 4.místo.
V dovednostních soutěžích, které byly zpestřením turnaje se naši borci také neztratili a ovládli kategorii střelbu na přesnost. Tohle bylo to nejlepší rozloučení s tímto formátem hry 3 na 3 v minihokeji našich kluků, protože od Nového roku budou již hrát na celé hřiště.

Kluci děkujeme!

HC Kopřivnice na mezinárodním hokejovém turnaji 4. tříd v Karviné

 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.