Hokejový turnaj 4. tříd "O Pohár starosty města Kopřivnice"

Dne 28. Září se uskutečnil na zimním stadionu v Kopřivnici 2. turnaj „O pohár starosty města Kopřivnice“ v minihokeji 4. tříd. Celkem se turnaje zúčastnilo 5 klubů, kde každý klub nasadil 2 týmy. Pro obě kategorie platil stejný systém zápasů, které se hrály na podélně rozděleném hřišti. Po velkých bojích, při kterých mladé hokejové naděje Kopřivnice a ne jen ony ukázaly své schopnosti a také velké hokejové srdicko, se všichni dočkali ocenění velkým pohárem a zlatou medailí.

Děkujeme všem hráčům, rodičům, trenérům, rozhodčím, hostům a dalším za příjemně strávený sváteční den a samozřejmě také sponzorům v čele s městem Kopřivnice, díky nimž jsme mohli tento turnaj zorganizovat.

Sestava družstva HC Kopřivnice: brankáři – Kučera, Dvořák, Holáň, hráči – Němec J., Douda, Krupník, Paseka, Hlinka, Ocásek, Havel, Polášek, Chamdrád, Hanzlík, Rohan, Fojtík, Tomaštík, Chalupa, Marková, Holotík, Dušek.

HC Kopřivnice na hokejovém turnaji 4. tříd