Karvinské vánoční minihokeje 4 třída – ročník 2008 – 15.12.2017

Velmi kvalitně obsazený turnaj 10-ti týmy z Česka i Slovenska, se naši hokejisté 4. třídy neztratili. Jako jediní vzali body Novému Jičínu, když remizovali a celkově za čtyři remízy, čtyři výhry a jednu prohru brali “bramborovou” medaili. Třetí místo “uteklo” o jeden gól, takže na skóre. Hrací doba byla jen 1x15 minut, to se odrazilo na velmi rychlém “bojovém” nasazení všech.
Děkujeme trenérům, hráčce Káji Krupníkové a hráčům ročníku 2008 a 2009, kteří skvěle doplnili sestavu a také fandícím rodičům.

Karvinské vánoční minihokeje 4 třída – ročník 2008 Karvinské vánoční minihokeje 4 třída – ročník 2008 Karvinské vánoční minihokeje 4 třída – ročník 2008

Hockey Club Kopřivnice

Výroční členská schůze