Nábor do hokejového klubu

Hokejový klub HC Kopřivnice pořádá celoroční nábor dětí. Hledáme chlapce i dívky od 4 let a starší. Tréninky probíhají celoročně. V zimním období se zábavnou formou děti naučí bruslit, hrají různé hry na ledě a postupně získají i základní hokejové dovednosti.
V letním období se zaměřujeme formou her na rozvoj rychlosti, obratnosti a vytrvalosti, zároveň chodíme i plavat.
První půlrok je zcela zdarma a pomůžeme Vám i se zapůjčením hokejové výstroje !!!!.

nabor.jpg Náš klub vychoval v minulosti spoustu vynikajících hráčů, kteří se později prosadili v reprezentaci i v NHL.

Rodiče, nenechte své děti zahálet u televize nebo u počítače a přiveďte je k nám do hokeje, dejte jim možnost poznat nové kamarády a třeba i vyniknout v nejrychlejší kolektivní hře na světě.

Od září do března máme pravidelné tréninky na ledě (v srpnu dle plánu na stránkách HC).

hc3-2016.jpg Tréninky přípravky od září:
středa 17,30 – 18,30 hodin
sobota 7,30 – 8,45 hodin
neděle 7,30 – 8,45 hodin

Kontakt:
Marián Kacíř, trenér, tel. 730 177 810
Jaroslav Kofroň, šeftrenér mládeže, tel. 724 356 705

pořádá valnou hromadu

Dne 3.5. 2017 v 17.00

v klubovně HC

Zveme všechny členy

Logo Pojď hrát hokej logo MSK Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Polivar logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA