Nábor do hokejového klubu

Hokejový klub HC Kopřivnice pořádá celoroční nábor dětí. Hledáme chlapce i dívky od 4 let a starší. Tréninky probíhají celoročně. V zimním období se zábavnou formou děti naučí bruslit, hrají různé hry na ledě a postupně získají i základní hokejové dovednosti.
V letním období se zaměřujeme formou her na rozvoj rychlosti, obratnosti a vytrvalosti, zároveň chodíme i plavat.
První sezóna je zcela zdarma a pomůžeme Vám i se zapůjčením hokejové výstroje !!!!.

Nábor do hokejového klubu HC Kopřivnice - ilustrační foto - přípravka Náš klub vychoval v minulosti spoustu vynikajících hráčů, kteří se později prosadili v reprezentaci i v NHL.

Rodiče, nenechte své děti zahálet u televize nebo u počítače a přiveďte je k nám do hokeje, dejte jim možnost poznat nové kamarády a třeba i vyniknout v nejrychlejší kolektivní hře na světě.

Od září do března máme pravidelné tréninky na ledě (v srpnu dle plánu na stránkách HC).

Nábor do hokejového klubu HC Kopřivnice - ilustrační foto Tréninky přípravky od září:
středa 17,30 – 18,30 hodin
sobota 7,30 – 8,30 hodin
neděle 7,30 – 8,30 hodin

Kontakt:
Marián Kacíř, trenér, tel. 730 177 810
Martin Moric, vedoucí, tel. 602 519 568

Děti PŘÍPRAVKY mají k dispozici šatnu č. 27 ve vestibulu zimního stadiónu.
Nábor do hokejového klubu HC Kopřivnice - leták