Nový trenér přípravky

K 31.5.2020 ukončil své působení v našem klubu hlavní „svazový trenér“ Marián Kacíř. Od 1.6.2020 přechází do klubu HC Vítkovice. Vedení klubu tímto Mariánovi děkuje za odvedenou práci pro náš hokejový klub, hlavně vztaženou k náboru dětí a vedení přípravkových ročníků. Dále mu přejeme mu hodně sportovních a osobních úspěchů v novém působišti.
Mariána na pozici svazového trenéra nahradí v našem klubu od 1.7.2020 Petr Němec, který v našem klubu působí již delší dobu a zastával trenérské pozice od přípravkových ročníků až po mladší žáky. Petr bude již od týdne 25 vypomáhat s tréninkovými jednotkami letní přípravy všech přípravkových kategorií HC1-HC5 a pevně věřím, že ho v nové funkci všichni plně podpoříme.
Všechny dny a časy tréninkových jednotek zůstávají nezměněny oproti původnímu plánu a jsou prezentovány na stránkách HC. Stejně tak se pro sezónu 2020/2021 nemění výše hráčských příspěvků, včetně všech nastavených pravidel z pohledu jejich úhrady. Bližší informace ohledně rozdělení hlavních trenérů, asistentů a vedoucích k jednotlivým třídám budou prezentovány ihned po trenérské radě, nejpozději ve druhé polovině měsíce června, včetně schůzek s rodiči daných tříd kde budou odpovědní trenéři postupně představeni a prezentovány všechny další důležité informace vztažené k následující sezóně.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace. Přejeme všem hodně sportovních úspěchů a zvládnutí letní přípravy.

Výbor HC.

Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM