Trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem

Trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem

Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem
Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem
Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem
  Fotogalerie - trénink HC Kopřivnice 3. třídy s Patrikem Bartošákem  
 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

2019 - 2020

Muži

15.1.2020 v 18:00 hod
Nový Jičín

18.1.2020 v 17:00 hod
Moravské Budějovice

22.1.2020 v 18:00 hod
Šumperk


Dorost

18.1.2020 v 16:00 hod
Karviná-venku
odj: 13:00

26.1.2020 v 13:30 hod
Znojmo


Mladší + Starší žáci MSK

18.1.2020 v 11:00 hod
Kopřivnice OLK(pouze MŽ)

23.1.2020 v 15:00 hod
Nový Jičín(pouze MŽ)-venku
odj: vlastní

26.1.2020 v 10:30 hod
Rožnov-venku
odj: vlastní


Mladší žáci OLK

18.1.2020 v 11:00 hod
Kopřivnice MSK

26.1.2020 v 10:30 hod
Karviná


4. + 5. třída

19.1.2020 v 9:00 hod
Havířov-venku
odj: 8:30 hod (pouze HC5)

25.1.2020 v 10:30 hod
Třinec

3. třída

26.1.2020 v 9:00 hod
Karviná+Horní Benešov
v Karviné
odj: 7:00 hod


2. třída

19.1.2020 v 9:00 hod
Orlová+Karviná
v Orlové
odj: 7:00 hod

Celý článek...
 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

4 hosté

Přihlášení






Zapomenuté heslo
.