Turnaj mladých nadějí - roč. 2007 a ml. Tábor 11.-12.3.2017

Hokejisté Černých vlků vyhráli turnaj ročníku 2007 a ml. v Táboře

Na výborně obsazeném turnaji mladých nadějí roč.2007 a ml. v Táboře ve dnech 11.-12.3. uspěli lední hokejisté smíšeného družstva Černých vlků z Rožnova a Kopřivnice na výbornou. Tým byl sestaven z hráčů Rožnova pod Radhoštěm a Kopřivnice.

Po prvním sobotním prohraném zápase s Motorem České Budějovice nálada nebyla v týmu nejlepší, ale po druhém zápase s Gladiátors Trnava si Černí vlci spravili chuť a po krásné procházce historickým Táborem ulehali do postelí odhodláni v neděli předvést svůj nejlepší hokej. A stalo se!

V neděli nastoupili Černi vlci v ranním utkání s domácím Táborem a po krásném zápase dokázali vyhrát 7:3, kdy již vedli 3:0, ale po vyrovnání Táborem na 3:3 se ze zápasu stalo drama.

Ve druhém nedělním utkaní Černi vlci vyhráli nad Piráty z Chomutova 4:1 a vyvrcholení celého snažení přišlo v posledním zápase celého turnaje se Slavií Praha.

Dosud neporažený tým Slavie Praha, navíc jen s dvěma inkasovanými brankami ze 4 utkání se postavil našim klukům z Rožnova a Kopřivnice. Pro mnoho lidí v táborské aréně bylo jasné, že Slavie vyhraje, ale nebylo tomu tak.

Po výborném kolektivním výkonu dokázali kluci porazit favorita 3:1 a celým táborským zimním stadiónem se ozývala valašská vítězná vypalovačka „Vysoký jalovec“ J

Děkujeme mnohokrát všem klukům a trenérům za perfektní zážitek a pořadatelům v Táboře za skvěle zvládnutý turnaj!

Výsledky:
HC Černí vlci – HC Motor České Budějovice 2:8
HC Gladiators Trnava – HC Černi vlci 1:2
HC Tábor – HC Černí vlci 3:7
HC Černí vlci – Piráti Chomutov 4:1
HC Černi vlci – HC Slavia Praha 3:1

Celkové Pořadí turnaje:

1. HC Černi vlci
  2. HC Slavia Praha
  3. HC Gladiators Trnava
  4. HC Motor České Budějovice
  5. HC Tábor