Turnaje přípravky ročníku 2010

Není nad to zakončit hokejovou sezónu s medailí na krku :-)

Přípravka HC Kopřivnice se se sezónou rozloučila dvěmi turnaji pro hráče ročníků 2010.

První turnaj jsme odehráli v Karviné, kde se zůčastnilo 12 mužstev, hrálo se na 3 hřištích a každý zápas trval 15 minut.

Další turnaj jsme hráli v Novém Jičíně, kde se přihlásilo 12 týmů a opět se hrálo na třech hřištích a zápas trval 30 minut.

Kluci byli na oba turnaje rozděleni tak, aby si každý zahrál a užil si na závěr sezóny atmosféru hokejového turnaje a měl možnost zabojovat o medaili, což se klukům na obou turnajích svou bojovností,přístupem a šikovností podařilo:-)

Turnaj přípravky ročníku 2010 Turnaj přípravky ročníku 2010

Logo Pojď hrát hokej logo MSK Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Polivar logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA