Týden hokeje na zimním stadionu HC Kopřivnice

Dne 26.1.2018 v 15:00 hod otevřel zimní stadion v Kopřivnici své brány všem novým zájemcům o hokejové dovednosti. Akce Pojď hrát hokej byla pořádána ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje a HC Kopřivnice a díky dobré propagaci se zúčastnil velký počet zájemců. Zimní stadión zaplnily rodiny s dětmi a všichni se skvěle bavili, jak na ledě, tak na tribunách či ve vestibulu. Rodiče získávali potřebné informace od lidí, kteří již s hokejem nějaké zkušenosti mají (například rodiče, jejichž děti již pravidelně docházejí do hokejové přípravky či asistenti trenérů podávali všechny potřebné informace). Nadšeně si sdělovali své zkušenosti a dojmy. Dotazů byla spousta – jde vidět, že zájem o hokej je v tomto regionu veliký.

Již při vstupu všechny vítal kopřivnický maskot akce Pojď hrát hokej - Olaf a rozdával dětem sladkosti. Všichni obdrželi také dárkové předměty od ČSLH (hokejové dresy národního týmu, ve kterých mohou pak kluci trénovat, a který již dnes mohli hrdě obléct, dále hokejové kartičky a odznak s logem akce Pojď hrát hokej).

Od 16-17 hod byla ledová plocha k dispozici všem, kdo si chtěl bruslení či hokej vyzkoušet. Trenér přípravky HC Kopřivnice Marian Kacíř společně se svými 10 asistenty se postarali o to, aby ledová plocha byla plně využita, a to pro ukázky hokejových dovedností hokejistů přípravky a na druhé půlce se věnovali nově příchozím zájemcům. Společně s rodiči nebo pod vedením zkušených asistentů si tak děti mohly vyzkoušet své první hokejové krůčky. Velký dík patří hokejovému svazu za poskytnutí hokejové výbavy, ve které děti mohly bezpečně na led.

Na závěr se všichni společně vyfotili. Celkem se zaregistrovalo 48 dětí, což považujeme za skvělé a těšíme se na další akci.

Fotogalerie z akce Týden hokeje na zimním stadionu v Kopřivnici Fotogalerie z akce Týden hokeje na zimním stadionu v Kopřivnici Fotogalerie z akce Týden hokeje na zimním stadionu v Kopřivnici

Sezóna 2018 - 2019

2 liga