Týden hokeje na zimním stadionu HC Kopřivnice

Dne 25.1.2019 v 15:30 hod otevřel zimní stadion v Kopřivnici své brány všem novým zájemcům o hokejové dovednosti. Akce Pojď hrát hokej byla pořádána ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje a HC Kopřivnice a díky dobré propagaci se zúčastnil velký počet zájemců. Zimní stadión zaplnily rodiny s dětmi a všichni se skvěle bavili, jak na ledě, tak na tribunách či ve vestibulu. Rodiče získávali potřebné informace od lidí, kteří již s hokejem nějaké zkušenosti mají (například rodiče, jejichž děti již pravidelně docházejí do hokejové přípravky či asistenti trenérů podávali všechny potřebné informace). Nadšeně si sdělovali své zkušenosti a dojmy. Dotazů byla spousta – jde vidět, že zájem o hokej je v tomto regionu veliký.

Již při vstupu všechny děti vítal kopřivnický maskot akce Pojď hrát hokej - Olaf . Všichni obdrželi také dárkové předměty od ČSLH (hokejové dresy národního týmu, ve kterých mohou pak kluci trénovat, a který již dnes mohli hrdě obléct).

Od 16-17 hod byla ledová plocha k dispozici všem, kdo si chtěl bruslení či hokej vyzkoušet. Hlavní trenér přípravky HC Kopřivnice Marián Kacíř společně se svými 6 asistenty se postarali o to, aby ledová plocha byla plně využita, a to pro ukázky hokejových dovedností hokejistů přípravky a na druhé půlce se věnovali nově příchozím zájemcům. Společně s rodiči nebo pod vedením zkušených asistentů si tak děti mohly vyzkoušet své první hokejové krůčky. Velký dík patří hokejovému svazu za poskytnutí hokejové výbavy, ve které děti mohly bezpečně na led.

Na závěr se všichni společně vyfotili. Celkem se zaregistrovalo 22 dětí, což považujeme za skvělé, všem děkujeme a těšíme se na další akci.

Fotogalerie  z akce Pojď hrát hokej na stadionu HC Kopřivnice Fotogalerie  z akce Pojď hrát hokej na stadionu HC Kopřivnice Fotogalerie  z akce Pojď hrát hokej na stadionu HC Kopřivnice

Marián Kacíř

24.2.2019v 10.00 hod
Vítkovice ve Vítkovicích