Dorost na turnaji ve Švédsku 30.04.2024

Dorost na turnaji ve Švédsku

Po ukončení sezóny jsme si zajeli na turnaj do Švédského města Vänerborg, který se nachází hodinu a půl cesty od Göteborgu.

Turnaj byl rozdělený do dvou skupin po čtyřech týmech. Mimo švédské týmy se turnaje zúčastnil jeden tým z Belgie. Pro nás všechny to byla velká sportovní zkušenost, na kterou budeme všichni dlouho vzpomínat. Kluci si vyzkoušeli trochu jiný styl hokeje. Švédské týmy byly velice silné a houževnaté. Na turnaji jsme obsadili šesté místo. Všechny naše zápasy byly výsledkově vyrovnané. Po celou dobu turnaje nenastal jediný problém z pohledu chování nebo disciplíny a za to chci všem poděkovat. Turnaj byl skvělý po všech stránkách, možná se na tento turnaj v budoucnu ještě vypravíme.

Naše výsledky na turnaji:
Vänerborg - HC Černí Vlci 3:0
Hisingen Hockey - HC Černí Vlci 7:5