Z Kravař jedeme bohužel s prázdnou 27.08.2024

Z Kravař jedeme bohužel s prázdnou

Bohužel ani druhé přípravné utkání nepřineslo vítězství, z Kravař jsme odjeli s prázdnou. Dvěma brankami se blýskl Dominik Suchý. Další přátelský zápas je na programu v pátek 30. 8. v Novém Jičíně.

Druhý přípravný zápas měli na programu kopřivničtí hokejisté proti Opavě. Zápas se odehrál na zimním stadionu v Kravařích a jak již trenér Doboš avizoval dopředu, v úvodních přátelských zápasech dostali prostor zejména hráči, kteří o své místo v sestavě pro nadcházející sezónu stále ještě bojují. Ti byli doplněni v obou úvodních zápasech několika zkušenějšími hráči. Zápas proti Slezanu v prvních minutách nepřinesl nic moc zásadního. První vyloučení přišlo na straně domácích, bohužel Kopřivnice nabídnutou přesilovku nevyužila. Skóre otevřel v 15. minutě opavský Kryštof Kadula. Hned v úvodu prostřední části se podařilo Dominikovi Suchému (Spurný) srovnat. Vyrovnaný stav trval až do 13. minuty, kdy vedení opět na stranu Opavy překlopil Marek Brada. Nešťastně 6 vteřin před koncem druhé třetiny zvýšil Tomáš Rousek. Čtvrtá branka v kopřivnické síti přišla ve 46. minutě z hole Kryštofa Stuchlíka. V 55. minutě korigoval svým druhým gólem v utkání Dominik Suchý na konečných 2:4.