Sobota, 19 listopad 2022

Dorost 1. část

V sezoně dorostu skončila základní část, ve které náš tým Černých vlků odehrál 14 utkání a obsadil 6 místo se ziskem 21 bodů.

Ztráta na třetího byla pouhé 3 body. Z pohledu bodového, ale hlavně herního bylo vidět oproti minulé sezóně velké zlepšení. A toto bylo pro nás příjemným překvapením. Nyní nás čeká druhá část, ve které se budeme snažit navázat na dobré výkony ze základní skupiny. Všechny hráče chci za předvedené výkony v této části pochválit.

Libor Polášek
trenér Černých vlků

Sobota, 16 duben 2022

Dorostenci na turnaji v Itálii

Ve dnech 5.-7.4.2022 proběhl v italském Fondu mezinárodní turnaj. Osm účastníků bylo rozděleno do dvou skupin po čtyřech družstvech.

Skupina A Spartak Uherský Brod, HC Černí vlci, MHKM Skalica, Hockey bunnies. Skupina B Energie Karlovy Vary, AS Hockey , HC Smíchov, Fassa Falcons.

Naše družstvo odehrálo v turnaji 6 utkání ve kterých 3x vyhrálo a 3x prohrálo. Celkově jsme se umístili na 6. místě.

Všechny zápasy byly velice vyrovnané až na Karlovy Vary, které byly výkonnostně odskočené. Naši chlapci ve všech zápasech podali bojovný výkon a ostudu jsme rozhodně neudělali. Brankář Marek Moll byl vyhlášen do All Stars týmu. Turnaj se po všech stránkách povedl a byla to hezká tečka za sezónou dorostu.

Na závěr by jsem chtěl poděkovat firmě SLUMEKO, s.r.o. , která nám na tuto akci přispěla finančním darem a panu místostarostovi Renému Lakomému za poskytnutí věcných darů.

Děkuji spolupracovníkům, kteří se podíleli na průběhu celé sezóny.

Libor Polášek
trenér dorostu

Dorostenci HC Černí Vlci na turnaji v Itálii Dorostenci HC Černí Vlci na turnaji v Itálii

logo_vlci