90 let kopřivnického hokeje

90 let kopřivnického hokeje

Logo - 90 let kopřivnického hokeje Milí hokejoví fanoušci kopřivnického hokeje,

jak jistě mnozí z vás vědí, v aktuální hokejové sezoně slaví kopřivnický hokej významné výročí, a to 90 let od svého založení. Na podzim roku 1932 skupina nadšenců založila odbor ledního hokeje a v lednu 1933 nastoupila SK Kopřivnice ke svému prvnímu mistrovskému utkání proti Frýdku-Místku, v němž se radovala z vítězství 4:3. Od té doby se toho v kopřivnickém hokeji událo mnoho a určitě je třeba vše náležitě oslavit a zavzpomínat.

Součástí každého bulletinu bude originální kartička vydaná v rámci limitované narozeninové edice. Prostřednictvím těchto kartiček vám představíme kopřivnické odchovance, kteří si prošli mládežnickými nebo seniorskými reprezentacemi. V sobotu 7. 1. 2023 pak odstartuje výstava „90 let hokeje v Kopřivnici“ přímo v budově zimního stadionu. Zároveň bude k zakoupení také výroční brožurka. Oslavy vyvrcholí v sobotu 21. 1. 2023 oceněním významných hráčů z řad kopřivnických odchovanců přímo před utkáním s Vyškovem.
V každém čísle bulletinu si pak představíme jeden z důležitých milníků klubu.

Za organizátory oslav Petra Milichová První mužstvo SK Kopřivnice

 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

2023-2024

Muži

Dorost

9.třída

8.třída

7.třída

6.třída

5.třída

4.třída

3.třída

2.třída


Celý článek...
 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA logo VOSKOP Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

2 hosté

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.