Čtvrtek, 29 březen 2018
Hodnocení sezony mladšího dorostu

Sezónu jsme odstartovali vítězstvím v turnaji v Novém Jičíně. Kádr mladšího dorostu byl kvalitnější než v předchozí sezóně. A tak jsme si kladli vyšší cíle. Postup ze skupiny byl tentokrát samozřejmostí a v nástavbě o extraligu jsme chtěli hrát o co nejlepší umístění v konečné tabulce. Po celou dobu jsme se snažili hrát více útočněji a aktivněji. Ne pouze pozorně bránit a hrát na brejky. Myslím, že po celou sezónu, až na zápasy s Olomoucí, která se po roční pauze vrací do extraligy se nám to dařilo. Taky jsme hodně zapracovali oproti předchozí sezóně na kombinaci, kde nás vždy hodně tlačila bota. Tady jsme limitováni pouze jedním společným tréninkem v týdnu. Vždy jsme ho využili na zakládání útoků a přechodu do útočného pásma, se kterým jsme se vždy hodně trápili. Naše největší slabina byla naše přesilová hra, ale i trestné střílení, které rozhodovalo mnoho zápasů v nás neprospěch.

Konečné čtvrté místo, na které nás posunul lepší vzájemný zápas s Kroměříží je nejlepší za několik posledních sezón.

Na závěr chci poděkovat svému kolegovi Jiřímu Knápkovi a vedoucímu mužstva Markovi Mollovi za dobrou spolupráci po celou sezónu. Poděkování patří také všem hráčům za dobré výkony a rodičům za jejich podporu a fandění.

Pondělí, 01 leden 2018
Dvoudenní turnaj mladšího dorostu O Pohár starosty Rožnova pod Radhoštěm

Družstvo mladšího dorostu HC Černí vlci obsadilo 1. místo.

Výsledky turnaje:
HC Černí vlci - HC Býci Karviná - 9:3
HC Černí vlci - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - 4:2
HC Černí vlci - HC Uničov - 1:1
HC Černí vlci - HC Sršni Kutná Hora - 5:1

Pondělí, 01 leden 2018
Hráči ročníku 2004 vyhráli turnaj na ledě ve Frýdku Místku

Hokejisté Černých vlků (ročník 2004) se v průběhu vánočních svátků zúčastnili turnaje ve Frýdku Místku, kde postupně změřili síly s Frýdkem Místkem, Karvinou, Uničovem a Znojmem. Svěřenci Černých vlků byli ve všech zápasech úspěšní a na turnaji skončili první. K prvenství na turnaji ještě přidali i ocenění a to pro nejlepšího brankáře turnaje a v dovednostních soutěžích nejtvrdšího střelce.

HC Černí Vlci - HC Býci Karviná - 7:1
HC Černí Vlci - Znojemští Orli - 4:2
HC Černí Vlci - HC Ďábli Nový Jičín - 3:1
HC Černí Vlci - HC Uničov - 4:2
HC Černí Vlci - HC Frýdek Místek - 2:1

Neděle, 10 prosinec 2017
Postup do nadstavby o extraligu mladšího dorostu

Skončila základní část ligy mladšího dorostu, ve které jsme skončili na pěkném 3. místě.

A začíná druhá část soutěže, na kterou se všichni těšíme a věříme, že obstojíme v konkurenci kvalitních týmů v boji o postup do extraligy. Velká gratulace a pochvala všem hráčům za dobré výkony v základní části soutěže.

Neděle, 10 září 2017
ELIOD - Liga mladšího dorostu - východ - sever

HC Černí Vlci - HC Frýdek Místek 4 : 2

branky: Rybár 2, Němec David, Kojda
sestava: Kantor, Kojda, Lyčka, Moll, Němec Daniel, Němec David, Janoš, Jurek, Kučera, Rybár, Slezák, Kučera, Steinittz, Šimíček, Valášek, Dořičák

Vítězný vstup do sezóny je pro nás velmi cenný, avšak výkon byl pouze průměrný. Za tři body musíme poděkovat skvěle chytajícímu brankáři Kantorovi.

logo_vlci

Liga mladšího dorostu