Čtvrtek, 18 duben 2024

Dorost na turnaji ve Švédsku

Po ukončení sezóny jsme si zajeli na turnaj do Švédského města Vänerborg, který se nachází hodinu a půl cesty od Göteborgu.

Dorost HC Kopřivnice na turnaji ve Švédsku Turnaj byl rozdělený do dvou skupin po čtyřech týmech. Mimo švédské týmy se turnaje zúčastnil jeden tým z Belgie. Pro nás všechny to byla velká sportovní zkušenost, na kterou budeme všichni dlouho vzpomínat. Kluci si vyzkoušeli trochu jiný styl hokeje. Švédské týmy byly velice silné a houževnaté. Na turnaji jsme obsadili šesté místo. Všechny naše zápasy byly výsledkově vyrovnané. Po celou dobu turnaje nenastal jediný problém z pohledu chování nebo disciplíny a za to chci všem poděkovat. Turnaj byl skvělý po všech stránkách, možná se na tento turnaj v budoucnu ještě vypravíme.

Naše výsledky na turnaji:
Vänerborg - HC Černí Vlci 3:0
Hisingen Hockey - HC Černí Vlci 7:5
Granitor - HC Černí Vlci 4:1
Red Knights Ice Hockey - HC Černí Vlci 2:5
Vänerborg - HC Černí Vlci 4:3 SN

Libor Polášek
trenér HC Černí Vlci

 
Úterý, 13 únor 2024

Skončila základní část soutěže dorostu

V této sezóně se regionální liga dorostu hrála v novém soutěžním modelu, ve kterém týmy odehrály více utkání v základní části než v předchozích letech. My jsme po této části obsadili druhé místo ve skupině Zlínského kraje. Po 22 utkáních se nám podařilo získat 43 bodů a pouze o skóre, které jsme měli na dálku horší než Vrchlabí jsme se do skupiny o postup do ligy dorostu neprobojovali. Tento fakt nás však nemusí mrzet, ba naopak je tento výsledek a umístění obrazem naší dobré práce. Všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu a jako bonus jsme na konci sezóny připravili krásný hokejový výlet na turnaj do Švédska.

Libor Polášek
trenér dorostu HC Černí Vlci

 
Středa, 22 březen 2023

Dorost na 1. místě

Černí vlci v druhé části soutěže skončili na prvním místě. Kluci navázali na velice dobrou základní část a dál pokračovali v dobrých výkonech, zvlášť v závěru soutěže jsme se dostali opravdu do skvělé formy a soupeře jsme v posledních čtyřech utkáních poráželi velkým gólovým rozdílem. K těmto výsledkům nám určitě pomohlo turné ve Švédsku, kde se tým sehrál a stmelil. Kluci si určitě tento úspěch zasloužili svým přístupem i hrou. Chci všem poděkovat za tuto parádní sezonu určitě bude na co vzpomínat. Díky!!!

Libor Polášek
trenér HC Černí vlci

Dorost Černí Vlci - vítěz RLD skupiny 24 - o umístění

 
Čtvrtek, 02 březen 2023

Dorost - Černí vlci ve Švédsku

Černí vlci vyrazili na tři utkání do Švédska v těchto utkáních s velice kvalitními týmy jsme jedno utkání vyhráli a dvakrát jsme odešli poražení. Pro všechny hráče to byla cenná zkušenost si zahrát proti soupeřům o kterých jme věděli, že budou kvalitní a taky, že budou hrát trochu jiný hokej založený především na dovednostech. Tato cesta nebyla pouze o hokeji. Program s ní spojený - návštěva radnice ve Stockholmu, kde se mimo jiné předávají každý rok Nobelovy ceny, muzeum Volva nebo Husquarny se všem líbilo. Neplánovanou třešničkou byla návštěva utkání Elitserien domácích HV 71 - Örebro ve vyprodané domácí hale s kapacitou 7500 diváků. V utkání jsme fandili domácím i proto, že za ně hrál český útočník Radan Lenc. Domácí po tuhém boji slavili vítězství.

Na zpáteční cestě jsme ještě u Malmö stihli navštívit losí safari a potom jsme fičeli přeš Öresunský most, který spojuje Švédsko s Dánskem a trajektem do Německého Rostoku.

Jsem rád, že se nám tato výprava podařila zrealizovat i přes náročný program panovala dobrá nálada, za kterou bych chtěl poděkovat všem hráčům i rodičům, kteří se zúčastnili a příští rok určitě zase něco naplánujeme třeba Finsko?

trenér
Libor Polášek
HC Černí Vlci

Dorost - Černí vlci ve Švédsku Dorost - Černí vlci ve Švédsku Dorost - Černí vlci ve Švédsku

 
Sobota, 19 listopad 2022

Dorost 1. část

V sezoně dorostu skončila základní část, ve které náš tým Černých vlků odehrál 14 utkání a obsadil 6 místo se ziskem 21 bodů.

Ztráta na třetího byla pouhé 3 body. Z pohledu bodového, ale hlavně herního bylo vidět oproti minulé sezóně velké zlepšení. A toto bylo pro nás příjemným překvapením. Nyní nás čeká druhá část, ve které se budeme snažit navázat na dobré výkony ze základní skupiny. Všechny hráče chci za předvedené výkony v této části pochválit.

Libor Polášek
trenér Černých vlků

 
logo_vlci

Regionální liga dorostu

 
  Z Skore B
 Hav 24 174:27 67
 Opa 24 119:84 58
 Zlí 22 180:56 55
 FM 24 132:69 50
 Kop 22 103:71 43
 UH 22 85:95 38
 Orl 24 98:106 32
 NJ 24 90:136 28
 Kro 22 104:99 26
 ČT 24 79:110 26
 BB 22 47:173 12
 SKa 24 55:164 9
 VM 22 39:115 6


Poslední zápas:

Ne 4.2. 13:30
PSG Berani Zlín
-
HC Černí Vlci

6 : 3  

Snad to vyjde příště

-----
Nejbližší program:

Ještě není známo Čekáme

Kalendář akcí a výsledků

Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA logo VOSKOP Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.