Sobota, 11 leden 2020
Mezinárodní přátelské utkání dorostu HC Černí Vlci versus Crestwood Mustangs - 3:4 OT

Dne 3.1.2020 se družstvo dorostu utkalo s atraktivním soupeřem z Kanady. Zápas se odehrál na zimním stadionu v Rožnově.

Utkání odstartovalo slavnostním ceremoniálem, při kterém jsme trenéry soupeřů přivítali tradičně slivovičkou a nechyběl ani chleba, sůl.
Soupeř začal velice důrazně a v polovině zápasu vedl 3:0. Naši hráči jakoby si nevěřili a působili na ledě hodně zakřiknutě.
Až po vstřelení prvního gólu se průběh utkání začal obracet a ve třetí třetině se nám podařilo srovnat na 3:3. Těsně před koncem utkání měly oba týmy vyložené šance při kterých mohly strnou vedení na svou stranu, avšak po odehraných 60ti minutách zůstalo skóre 3:3. Poté následovalo pětiminutové prodloužení při kterém vstřelil soupeř vítězný gól. I přes porážku musím kluky pochválit za bojovnost.

Myslím, že pro obě strany to byl zážitek před pěknou diváckou návštěvou.

střelci branek: 2 Radek Miklas, Petr Kelnar

Společné foto HC Černí Vlci a Crestwood Mustangs

Sobota, 21 prosinec 2019
Mezinárodní přátelské utkání dorostu HC Černí Vlci versus Crestwood Mustangs

se uskuteční v pátek 3.1.2020 na zimním stadioně v Rožnově pod Radhoštěm od 14.00 hod.
Srdečně zveme všechny rodiče a příznivce ledního hokeje shlédnout toto atraktivní utkání dorostu s Kanadským týmem z města Peterborough. Crestwood Mustangs

Neděle, 31 březen 2019
Hodnocení dorostu sezona 2018-2019

Před sezonou nás oslabil odchod čtyř hráčů do Vsetína a později jednoho do Vítkovic.

Bylo velice těžké se srovnat s tímto oslabením týmu. I přesto, že jsme se snažili, bylo vidět, že nám chyběla potřebná kvalita hlavně v ofenzivní fázi. Musím však kluky pochválit za bojovnost a přístup k zápasům a tréninkům. Po celou dobu bylo vidět, že se chtějí zlepšovat a to beru jako velký příslib do příští sezóny. Chci poděkovat všem hráčům a také mým kolegům asistentům Kamilu Valentíkovi, Markovi Mollovi za spolupráci a rodičům za podporu.

Děkuji.
Libor Polášek

Společná forografie - dorost HC Kopřivnice

Čtvrtek, 29 březen 2018
Hodnocení sezony mladšího dorostu

Sezónu jsme odstartovali vítězstvím v turnaji v Novém Jičíně. Kádr mladšího dorostu byl kvalitnější než v předchozí sezóně. A tak jsme si kladli vyšší cíle. Postup ze skupiny byl tentokrát samozřejmostí a v nástavbě o extraligu jsme chtěli hrát o co nejlepší umístění v konečné tabulce. Po celou dobu jsme se snažili hrát více útočněji a aktivněji. Ne pouze pozorně bránit a hrát na brejky. Myslím, že po celou sezónu, až na zápasy s Olomoucí, která se po roční pauze vrací do extraligy se nám to dařilo. Taky jsme hodně zapracovali oproti předchozí sezóně na kombinaci, kde nás vždy hodně tlačila bota. Tady jsme limitováni pouze jedním společným tréninkem v týdnu. Vždy jsme ho využili na zakládání útoků a přechodu do útočného pásma, se kterým jsme se vždy hodně trápili. Naše největší slabina byla naše přesilová hra, ale i trestné střílení, které rozhodovalo mnoho zápasů v nás neprospěch.

Konečné čtvrté místo, na které nás posunul lepší vzájemný zápas s Kroměříží je nejlepší za několik posledních sezón.

Na závěr chci poděkovat svému kolegovi Jiřímu Knápkovi a vedoucímu mužstva Markovi Mollovi za dobrou spolupráci po celou sezónu. Poděkování patří také všem hráčům za dobré výkony a rodičům za jejich podporu a fandění.

Pondělí, 01 leden 2018
Dvoudenní turnaj mladšího dorostu O Pohár starosty Rožnova pod Radhoštěm

Družstvo mladšího dorostu HC Černí vlci obsadilo 1. místo.

Výsledky turnaje:
HC Černí vlci - HC Býci Karviná - 9:3
HC Černí vlci - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - 4:2
HC Černí vlci - HC Uničov - 1:1
HC Černí vlci - HC Sršni Kutná Hora - 5:1

logo_vlci

Regionální liga dorostu

FM 15 87:44 40
 Zno 14 60:57 22
 Pro 14 64:67 19
 Kar 14 54:73 18

Ne 26.1. 13:30