Neděle, 31 březen 2019
Hodnocení dorostu sezona 2018-2019

Před sezonou nás oslabil odchod čtyř hráčů do Vsetína a později jednoho do Vítkovic.

Bylo velice těžké se srovnat s tímto oslabením týmu. I přesto, že jsme se snažili, bylo vidět, že nám chyběla potřebná kvalita hlavně v ofenzivní fázi. Musím však kluky pochválit za bojovnost a přístup k zápasům a tréninkům. Po celou dobu bylo vidět, že se chtějí zlepšovat a to beru jako velký příslib do příští sezóny. Chci poděkovat všem hráčům a také mým kolegům asistentům Kamilu Valentíkovi, Markovi Mollovi za spolupráci a rodičům za podporu.

Děkuji.
Libor Polášek

Společná forografie - dorost HC Kopřivnice

Čtvrtek, 29 březen 2018
Hodnocení sezony mladšího dorostu

Sezónu jsme odstartovali vítězstvím v turnaji v Novém Jičíně. Kádr mladšího dorostu byl kvalitnější než v předchozí sezóně. A tak jsme si kladli vyšší cíle. Postup ze skupiny byl tentokrát samozřejmostí a v nástavbě o extraligu jsme chtěli hrát o co nejlepší umístění v konečné tabulce. Po celou dobu jsme se snažili hrát více útočněji a aktivněji. Ne pouze pozorně bránit a hrát na brejky. Myslím, že po celou sezónu, až na zápasy s Olomoucí, která se po roční pauze vrací do extraligy se nám to dařilo. Taky jsme hodně zapracovali oproti předchozí sezóně na kombinaci, kde nás vždy hodně tlačila bota. Tady jsme limitováni pouze jedním společným tréninkem v týdnu. Vždy jsme ho využili na zakládání útoků a přechodu do útočného pásma, se kterým jsme se vždy hodně trápili. Naše největší slabina byla naše přesilová hra, ale i trestné střílení, které rozhodovalo mnoho zápasů v nás neprospěch.

Konečné čtvrté místo, na které nás posunul lepší vzájemný zápas s Kroměříží je nejlepší za několik posledních sezón.

Na závěr chci poděkovat svému kolegovi Jiřímu Knápkovi a vedoucímu mužstva Markovi Mollovi za dobrou spolupráci po celou sezónu. Poděkování patří také všem hráčům za dobré výkony a rodičům za jejich podporu a fandění.

Pondělí, 01 leden 2018
Dvoudenní turnaj mladšího dorostu O Pohár starosty Rožnova pod Radhoštěm

Družstvo mladšího dorostu HC Černí vlci obsadilo 1. místo.

Výsledky turnaje:
HC Černí vlci - HC Býci Karviná - 9:3
HC Černí vlci - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - 4:2
HC Černí vlci - HC Uničov - 1:1
HC Černí vlci - HC Sršni Kutná Hora - 5:1

Pondělí, 01 leden 2018
Hráči ročníku 2004 vyhráli turnaj na ledě ve Frýdku Místku

Hokejisté Černých vlků (ročník 2004) se v průběhu vánočních svátků zúčastnili turnaje ve Frýdku Místku, kde postupně změřili síly s Frýdkem Místkem, Karvinou, Uničovem a Znojmem. Svěřenci Černých vlků byli ve všech zápasech úspěšní a na turnaji skončili první. K prvenství na turnaji ještě přidali i ocenění a to pro nejlepšího brankáře turnaje a v dovednostních soutěžích nejtvrdšího střelce.

HC Černí Vlci - HC Býci Karviná - 7:1
HC Černí Vlci - Znojemští Orli - 4:2
HC Černí Vlci - HC Ďábli Nový Jičín - 3:1
HC Černí Vlci - HC Uničov - 4:2
HC Černí Vlci - HC Frýdek Místek - 2:1

Neděle, 10 prosinec 2017
Postup do nadstavby o extraligu mladšího dorostu

Skončila základní část ligy mladšího dorostu, ve které jsme skončili na pěkném 3. místě.

A začíná druhá část soutěže, na kterou se všichni těšíme a věříme, že obstojíme v konkurenci kvalitních týmů v boji o postup do extraligy. Velká gratulace a pochvala všem hráčům za dobré výkony v základní části soutěže.

logo_vlci

Regionální liga dorostu

FM 4 15:12 8
 Pro 2 14:3 6