Neděle, 10 prosinec 2017
Postup do nadstavby o extraligu mladšího dorostu

Skončila základní část ligy mladšího dorostu, ve které jsme skončili na pěkném 3. místě.

A začíná druhá část soutěže, na kterou se všichni těšíme a věříme, že obstojíme v konkurenci kvalitních týmů v boji o postup do extraligy. Velká gratulace a pochvala všem hráčům za dobré výkony v základní části soutěže.

Neděle, 10 září 2017
ELIOD - Liga mladšího dorostu - východ - sever

HC Černí Vlci - HC Frýdek Místek 4 : 2

branky: Rybár 2, Němec David, Kojda
sestava: Kantor, Kojda, Lyčka, Moll, Němec Daniel, Němec David, Janoš, Jurek, Kučera, Rybár, Slezák, Kučera, Steinittz, Šimíček, Valášek, Dořičák

Vítězný vstup do sezóny je pro nás velmi cenný, avšak výkon byl pouze průměrný. Za tři body musíme poděkovat skvěle chytajícímu brankáři Kantorovi.

Neděle, 27 srpen 2017
Letní turnaj mladšího dorostu v Novém Jičíně

Družstvo mladšího dorostu HC Černí Vlci obsadilo první místo na kvalitně obsazeném turnaji v Novém Jičíně.

Velká gratulace všem hráčům.

sestava: Kantror, Matuška, Moll, Lyčka, Kojda, Šimíček, Kelnar, Rybár, Bednařík, Němec David, Němec Dan, Slezák, Jurek, Janoš, Valašek, Miklas, Dořičák

Neděle, 27 srpen 2017
ELIOD - Liga mladšího dorostu - východ - sever

přípravný zápas
HC Černí Vlci - HC Frýdek Místek 3 : 2

branky: Jurek 2, Janoš

První přípravné utkání jsme vyhráli, stále je hodně práce před námi, abychom byli dobře připraveni na sezónu.

Soupeř byl velice houževnatý, ale zdolali jsme ho naší zlepšenou hrou v závěru utkání.

Čtvrtek, 06 duben 2017
Liga mladšího dorostu východ - hodnocení sezóny

Na začátku sezóny v polovině srpna byla situace kritická, protože jsme měli pouze 9 hráčů a přemýšleli jsme jestli budeme vůbec schopni odehrát soutěž. Postupně se však situace zlepšovala příchodem hráčů, kteří se zkoušeli prosadit v extraligových týmech.

Do sezóny jsme vstupovali s cílem postoupit do nástavby o extraligu, ke které bylo zapotřebí skončit do čtvrtého místa po základní části. To se nám podařilo a postoupili jsme ze třetího místa. V této fázi jsme se snažili hrát s důsledně zajištěnou obranou. Trochu nám vázla kombinace, která se zlepšovala s množstvím odehraným zápasů. Naše největší slabina byla přesilová hra.

V nástavbě na nás čekali kvalitní soupeři. Soutěž byla vyrovnaná a kandidátů na postup bylo více než v předchozí sezóně, kdy jednoznačně nominovala HC Torax Poruba. Náš tým v nástavbě skončil na šestém místě. Postup do extraligy se podařilo vybojovat Technice Brno.

Naše výsledky se odvíjely také od toho, že po celou sezónu jsme se potýkali s úzkým kádrem a často jsme museli do sestavy nasazovat hráče osmé třídy, kteří svou výkonností byli jednoznačně přínosem. Je třeba taky zmínit Jakuba Gebauera, který si svými výkony vybojoval místo v družstvu Moravskoslezského kraje, které se zúčastnilo mistrovství republiky krajských výběrů.

Myslím si, že můžeme být s průběhem a výsledky sezóny spokojeni.

Na závěr bych chtěl poděkovat svému kolegovi Jirkovi Knápkovi, vedoucímu Igoru Rybárovi a taky všem hráčům za dobrou práci, kterou odvedli k dosažení těchto výsledků.

trenér Libor Polášek

logo_vlci

Liga mladšího dorostu

Vít 16 92:42 40